Montážnik/šofér

Javorina v.d.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoz a montáž masívneho nábytku. Správa dodavkového vozidla.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovať sa, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť
- praktické myslenie
- precíznosť, presnosť
- komunikatívnosť

Prečo pracovať v Javorine?
Sme tradičný slovenský výrobca nábytku z masívneho dubového dreva so sedemdesiatpäťročnou tradíciou výroby v Spišskej Belej v Tatrách. Materiál získavame z miestnych zdrojov a spracovávame ho v takmer uzavretom výrobnom cykle. Hlavnými súčasťami sortimentu, ktorý sa okrem Slovenska ponúka aj v Českej republike, Nemecku, Rakúsku a Francúzsku, sú postele a stoly, ako aj komody, regály, sedací nábytok a solitéry vyrobené 3D tvarovaním z masívneho dubového dreva.

Výrobné družstvo založené v r.1947, s celoeurópskou pôsobnosťou, ocenený dizajn a vysokokvalitné výrobky pre náročnú klientelu. Interiérový dizajn, výroba moderného dizajnového nábytku z masívu, obchodná činnosť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3965331  Megjelentetés dátuma: 9.9.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac