Zmenový technológ EPP

JASPLASTIK-SK spol. s r.o.

Miesto práce
Matúškovo
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiac+ Variabilná zložka mzdy 0-20 % / 0- 220,- EUR/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príprava formy v nástrojárni na montáž na lis
• Montáž predpripravenej formy na lis podľa výrobného plánu.
• Zoradenie formy na lise
• Spustenie a kontrola všetkých médií potrebných k správnemu fungovaniu lisu ( voda, para, atď)
• Pravidelná kontrola technologických parametrov a administratíva s tým spojená.
• Zodpovednosť za správne zoradenie formy na lise a s tým spojená kvalita vyrábaných dielov.
• Zodpovednosť za plnenie plánu vyrobených kusov, kontrola a zlepšovanie procesu lisovania expandovaného polypropylénu.
• Spolupráca s oddelením kvality počas výrobného procesu v prípade zistenia nedostatkov, bezodkladná náprava.
• Bežná kontrola strojov, zariadení a foriem.
• Zabezpečenie bezproblémového chodu lisu.
• Dodržiavanie 5S, BOZP a protipožiarnej ochrany.

- prémie 0-20%
- dochádzkový bonus
- stravné lístky
- možnosť ubytovania
- doprava zabezpečená /zo smerov Dunajská Streda, Zemné, Nové Zámky, Trstice/
- ponúkame kariérny rast, rôzne školenia na zvýšenie kvalifikácie. Sme ochotný zaučiť aj zamestnancov bez praxe za vopred dohodnutých podmienok.

Vopred ďakujeme za Vaše životopisy. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť, zmysel pre detail
- ochota pracovať na 12 hodinové zmeny
- manuálna zručnosť technického zamerania, technické myslenie
- oprávnenie na vedenie VZV výhodou
- maďarský jazyk, anglický jazyk - výhodou
- prax na podobnej pozícii vítaná

Spoločnosť JASPLASTIK - SK spol. s r.o. je popredným výrobcom a dodávateľom plastových a polystyrénových výliskov pre elektrotechnický a automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4145156  Megjelentetés dátuma: 19.8.2021  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac