Можливість для людей з України

Materialista junior

JASPLASTIK-SK spol. s r.o.

Miesto práce
Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacvariabilná zložka mzdy 0-20% /0-180,-EUR/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola a údržba zariadení pre sušenie materiálov
- riadenie materiálového toku vo výrobe podľa výrobného plánu
- riadenie technologického odpadu vo výrobe
- zodpovednosť za príjem a výdaj materiálov do výroby

- možnosť ubytovania
- príplatky za prácu v noci, nadčas, sobotu, nedeľu a sviatok

Svoje životopisy a súhlas so spracovaním osobných údajov nám posielajte na mailovú adresu. Vopred ďakujeme za všetky životopisy, vybraným uchádzačom sa ozveme telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Technické myslenie, samostatnosť, zodpovednosť

Spoločnosť JASPLASTIK - SK spol. s r.o. je popredným výrobcom a dodávateľom plastových a polystyrénových výliskov pre elektrotechnický a automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3727180  Megjelentetés dátuma: 15.3.2024  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac