Merač produkčnej kvality

JP-AUTO, s.r.o.

Miesto práce
Matúškovo
Mzdové podmienky (brutto)
5,63 EUR/hod.- variabilná zložka mzdy 0-20%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- meranie plastových výliskov posuvným meradlom
- meranie plastových výliskov pomocou meracích prípravkov
- váženie plastových výliskov
- zapisovanie nameraných údajov do PC a vyhodnotenie výsledkov
- na základe výsledkov merania odsúhlasiť alebo zamietnuť nábeh výroby
- spolupráca s inými oddeleniami
- vykonávanie úloh v oblasti merania na základe nariadenia nadriadeného
- vizuálna kontrola výrobkov, porovnanie so vzorovým dielom
- dodržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku

- doprava zabezpečená firemnými autobusmi zo smerov Dunajská Streda, Nové Zámky, Trstice a Kolárovo
- možnosť ubytovania
- príplatky za prácu v noci, sobotu, nedeľu, nadčas a sviatok

Vopred ďakujeme za všetky životopisy. Vybraným uchádzačom sa ozveme telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilita
- samostatnosť
- ochota pracovať na 12 hod zmeny
- ochota učiť sa
- PC gramotnosť
- prax v oblasti merania, prípadne kvality automotive výhodou

Od roku 2007 vyrábame plastové výlisky pre automobilový priemysel.
Sme tím 240 kolegov, ktorí sú zameraní na kvalitu a správnosť procesov.
Pridaj sa k nám!

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3366090  Megjelentetés dátuma: 20.11.2023  Alapbér (bruttó): 5,63 EUR/hod.