Asistentka predaja

Jaroslava Demáčková DEMRO

Miesto práce
Ul. 29. augusta 11, Martin
Termín nástupu
01.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
3,32€/1 hod. odmena za aktivitu od 0€ do 150€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníka, odborné poradenstvo, objednávanie, preberanie a dokladanie tovaru. Zodpovednosť za hotovosť v pokladni. Riešenie reklamácií a zodpovednosť za záručné doby

Stabilná práca v úspešnje rodinnej firme, vianočný bonus formou poukážky, mesačná odmena za aktivitu od 0€ do 150€, hodinová mzda 3,32€. Prípadné nadčasy sú preplácané. Zamestnanecké zľavy na nákup tovaru, stravné lístky, odborné, produktové zaškolenie, pracovné oblečenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Sme zákaznícky orientovaná firma, čo znamená príjemný nákup v maloobchode, osobný prístup, ochota a odbornosť personálu. U nás nájdete 45 000 tovarových položiek zahŕňajúcich dekoratívnu kozmetiku, luxusnú parfumériu, telovú a vlasovú kozmetiku, pánsku a detskú kozmetiku, dekoračné predmety, bižutériu, pracie a čistiace prostriedky, školské, kancelárske a umelecké predmety, tlačivá a papierenské výrobky, kuchynku, domáce potreby, elektro a množstvo iných.
ID: 3388550  Megjelentetés dátuma: 16.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,32€/1 hod. odmena za aktivitu od 0€ do 150€