Právny asistent spoločnosti - šikovný právnik na projekty v obchodnej spoločnosti

Jando s.r.o.

Miesto práce
Odborárska 52, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 200 - 1 500 EUR/mesiac1 000 - 1 700 € - v závislosti od schopností a zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného právnika, ochotného a schopného samostatne jednať. Prax do 3 rokov nie je prekážkou. Výhoda prax s realitami alebo v dražobných spoločnostiach.

- firma predá približne 7 vlastných nehnuteľností mesačne – hlavnou náplňou práce bude predaj, obhospodárenie nehnuteľností spoločnosti, tiež kompletný právny servis
- komplexné zastrešenie obchodných príležitostí spoločnosti spojených s nákupom a predajom nehnuteľností
- zabezpečenie procesu predaja nehnuteľnosti - manažment predaja
- vytváranie a kontrola kúpnopredajných zmlúv
- právne zastrešenie nákupu a predaja nehnuteľností (výkup a predaj)

Do nášho tímu hľadáme nového komunikatívneho, príjemného a pozitívne naladeného kolegu/kolegyňu. Privítame zodpovedného človeka, ktorý má zmysel pre detail a chuť rozvíjať svoj potenciál. Ak Ťa nebaví anonymná práca v korporáte, preferuješ menší kolektív s lokálnym tímom pritom sa nebojíš nových výziev a bez problémov zvládneš multitasking si náš človek. Nový člen nášho tímu sa bude starať o činnosti spojené s manažmentom a kontrolou činností spojených s nákupom nehnuteľností a inak obchodovateľného hnuteľného majetku, potrebná je denná komunikácia s úradmi a zákazníkmi na vysokej úrovni.

- Mohli by sme Vám tu ťahať medové motúzy popod nos a sľúbiť Vám modré z neba. Čo by nebola realita lebo na konci roka by Vám niekto povedal, že ste nesplnili KPIs. U nás sa na nič také nehráme. Sme malá spoločnosť a preto nevieme poskytnúť benefity SSCčiek. U nás však vidíte výsledok vašej práce. Pracujeme v píjemnej atmosfére a kooperácii v tíme. Máte možnosť:
- Možnosť rozvíjať svoje zručnosti
- Kariérny rast
- Komunikácia s realitnými agentmi
- Atraktívne finančné ohodnotenie s možnosťou rastu

V prípade, že budete spĺňať požadované kritériá, budeme Vás kontaktovať s informáciou o termíne a mieste stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo, ekonomika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Word - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilita a komunikatívnosť
- spoľahlivosť a dochvíľnosť
- zmysel pre detail
- organizačné zručnosti
- rýchle rozhodovanie

Jando s.r.o. je konzultačná spoločnosť v oblasti humanitných, matematických a technických vied. Vznikla v roku 2013 a pôsobí v západnej a strednej Európe. Služby poskytuje hlavne malým a stredným spoločnostiam. Zakladá si na individuálnom prístupe. Spoločnosť JANDO s.r.o aktuálne pôsobí ako HR oddelenie spoločnosti pre ktorú túto pozíciu obsadzujeme. Budete však pracovať priamo v spoločnosti a so spoločnosťou budú uzatvorené aj všetky pracovno - právne náležitosti. Ak ste dočítali inzerát až sem a ponuka Vás zaujala budeme sa tešiť na osobné stretnutie.
ID: 3621332  Megjelentetés dátuma: 9.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 200 - 1 500 EUR/mesiac1 000 - 1 700 € - v závislosti od schopností a zručností