Senior copywriter

JandL, marketing a reklama, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
HM od 1 700 € podľa portfólia a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak obratne vládneš slovu ako šermiar meču a máš dobré nápady, príď k nám.
Hľadáme senior copywritera, ktorému to myslí i píše, a to bez ohľadu na to, či ide o sociálne médiá, headliny, TV spoty alebo drobné texty na web ako je tento.
Aby si medzi nás zapadol, mal by si byť spoľahlivý, otvorený výzvam a tiež schopný viesť mladých kreatívcov.

Toto ponúkame my:
- rôznorodosť projektov, malých i veľkých
- dôveru a nadšenie pre tvoje riešenia
- mladý dynamický kolektív
- účasť na kurzoch, konferenciách, team buildingoch
- raňajkový bufet s ovocnými šťavami a domácimi nátierkami/poobedný snack
- anglického lektora vo firme

CV+ ukážky prác + referencie + čokoľvek, čo nás presvedčí mailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Čo očakávame my od teba?
- prezentovanie kreatívnych návrhov klientovi
- originálne nápady pre online aj offline
- perfektnú gramatiku a lásku k jazyku
- trvácny optimizmus aj pod tlakom
- zodpovednosť, spoľahlivosť a organizovanosť
- že budeš hrdý/-á na to, čo robíš
- žiadne klišé, prosím
- dobrú znalosť angličtiny

Full-service reklamná agentúra s dlhou históriou a množstvom skúseností. Od nášho vzniku v roku 1993 sme prešli dlhú cestu, pomohli sme stovkám veľkých aj menších klientov a stali sa jednou z najväčších agentúr na slovenskom reklamnom trhu. V roku 2010 sme prekročili hranice – v súčasnosti máme pražskú a viedenskú pobočku a klientov v ďalších krajinách, ako aj projekty mimo reklamnej činnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3780504  Megjelentetés dátuma: 7.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: HM od 1 700 € podľa portfólia a skúseností