Účtovník/čka - fakturant/ka

JandL, marketing a reklama, s.r.o.

Miesto práce
Štefánikova, Bratislava
Termín nástupu
01. - 15.11.2019
900 - 1 100 EUR/mesiacod 900 EUR brutto a viac, podľa doterajších skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- fakturácia na základe podkladov
- evidencia objednávok a zmlúv
- príprava podkladov k účtovnej závierke
- administratívne práce súvisiace s účtovnou agendou
- zostavovanie priebežných reportov
- vedenie podvojného účtovníctva
- spracovanie DPH a daňového priznania k DPH
- príprava podkladov pre účtovnícku firmu
- komunikácia s manažérmi a obchodnými partnermi
- iné úlohy vyplývajúce z danej pozície

Ponúkame:
- Full-time pozíciu v jednej z najväčších a najúspešnejších reklamných agentúr na Slovensku.
- Pohodlnú stoličku v peknom priestore v centre mesta.
- Ranný bufet s čerstvými ovocnými šťavami a nátierkami, ale aj (ne)pravidlený poobedný snack.
- Pravidelné teambuildingy a iné firemné akcie.
- Medzinárodný priateľský kolektív.
- Lektora angličtiny priamo vo firme.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o prácu v našej spoločnosti a zaslanie životopisu. Nakoľko nám píše veľký počet záujemcov, písomne odpovedáme len kandidátom, ktorí postúpili do užšieho výberu. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame:
- výhodou je prax v oblasti účtovníctva
- aktívna znalosť účtovných a daňových zákonov
- rutinná práca s PC - windows, word, excel, outlook, účtovný SW
- ochota neustáleho vzdelávania sa
- precíznosť, zmysel pre detail
- samozrejmá je spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť
- organizačné schopnosti, zvláda seba aj okolie
- obľubuje "papiere" a čísla
- flexibilita, ochota pracovať koľko treba
- vítaná je znalosť cudzích jazykov

Full-service reklamná agentúra s dlhou históriou a množstvom skúseností. Od nášho vzniku v roku 1993 sme prešli dlhú cestu, pomohli sme stovkám veľkých aj menších klientov a stali sa jednou z najväčších agentúr na slovenskom reklamnom trhu. V roku 2010 sme prekročili hranice – v súčasnosti máme pražskú a viedenskú pobočku a klientov v ďalších krajinách, ako aj projekty mimo reklamnej činnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3757006  Megjelentetés dátuma: 19.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 - 1 100 EUR/mesiacod 900 EUR brutto a viac, podľa doterajších skúseností