Grafik / Dizajnér

JandL, marketing a reklama, s.r.o.

Miesto práce
Štefánikova 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Navrhovanie dizajnov na produktové obaly podľa dizajn manuálu (prevažne potraviny, drogéria, kozmetika)
- Navrhovanie a vývoj nových dizajnov/grafík pre produktové obaly (prevažne potraviny, drogéria, kozmetika)
- Navrhovanie samotných obalov a produktov - ich tvar, materiál, spôsob tlače, iné efekty (kozmetika, produkty dennej potreby a pod.)
- Príprava do tlače

Čo vám ponúkame my:
- zaujímavú a tvorivú prácu
- široké možnosti uplatnenia
- rôznorodosť produktov a značiek
- prácu v samostatnom oddelení najväčšej a najúspešnejšej agentúry za posledné roky
- dobré pracovné podmienky

Informácie o výberovom konaní

Rovnakú pozíciu obsadzujeme aj pre našu pobočku v Prahe.
Pokiaľ si myslíte, že práve vy ste človek, ktorého hľadáme, pošlite nám svoj životopis, motivačný list, príp. aj ukážky svojich prác na [email protected].
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v odboroch grafika a dizajn su výhodou

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Expert
Adobe Photoshop - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

min. 1 rok v odbore grafik/dizajnér obalov

Hľadáme nového člena tímu pre oddelenie Dizajnu obalov (Packaging design), ktorý má skutočný záujem o prácu v tomto odbore, má požadované odborné znalosti, vie pracovať s fotkami aj ich retušovať a má kreatívne myslenie.
Veľkou výhodou pre kandidáta (ale nie podmienkou) bude:
- znalosť práce s InDesignom, 3D a inými softvérmi
- zručnosť v kreslení, skicovaní a tvorbe modelov
- skúsenosť s tvorbou dizajnu obalov.
Prax v odbore grafik/dizajnér obalov min. 1 rok je nevyhnutná

Full-service reklamná agentúra s dlhou históriou a množstvom skúseností. Od nášho vzniku v roku 1993 sme prešli dlhú cestu, pomohli sme stovkám veľkých aj menších klientov a stali sa jednou z najväčších agentúr na slovenskom reklamnom trhu. V roku 2010 sme prekročili hranice – v súčasnosti máme pražskú a viedenskú pobočku a klientov v ďalších krajinách, ako aj projekty mimo reklamnej činnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3258743  Megjelentetés dátuma: 1.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou