Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Kaderník - aktuálne

Jana Brichtová - STYLLON

Miesto práce
Jégého, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dámske, pánske, detské kaderníctvo - strihanie, farbenie, melírovanie, balayage.... potrebná prax, klientela zaručená - po kaderníčke na materskej dovolenke

Školenia, práca s kvalitnou kozmetikou L'oreal Professionnel, zamestnanecká zľava na produkty, voľné nedele a sviatky, gastrolístky, výplata načas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Kaderník

Počet rokov praxe

1

Hľadáme milú, zodpovednú a spoľahlivú kaderníčku, ktorá má nadšenie pre svoju prácu. Len seriózny záujem ..

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti starostlivosti o telo a vizáž.
ID: 3963070  Megjelentetés dátuma: 7.9.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac