Pracovník v e shope - skladník

JAMET s.r.o.

Miesto práce
Dunajská ulica 10, 040 01 Košice - mestská časť Juh
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacodmeny na základe výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme e-shop www.babetkovo.sk, s prozákazníckym prístupom so širokou ponukou kvalitného detského tovaru.
Hľadáme nového šikovného kolegu do nášho tímu.

Miesto výkonu práce: Košice

Čo u nás budete robiť?
- Vykladať a nakladať tovar - práca vyžaduje manuálnu zručnosť a fyzickú silu
Hlavnou časťou práce je spracovanie internetových objednávok, čo znamená priradiť správny tovar k objednávke, zabaliť a expedovať zákazníkovi. K uvedenej pracovnej pozícii patria aj iné činnosti:
- Zásobovať predajne tovarom (PODMIENKA JE VOD.PREUKAZ sk. B)
- Správa skladu: prijatie tovaru, expedovanie tovaru
- Kompletizovanie objednávok
- Baliť zásielky a pripraviť ich na expedíciu
- Starostlivosť o sklad a priestory
- Vykonávanie inventúry skladu

- Práca pre stabilnú spoločnosť
- Dlhodobé zázemie
- Žiadne smeny
- Rodinný pracovný kolektív a prístup
- Zamestnanecké zľavy na tovar
- Služobný mobilný telefón
- Stravné lístky

Podmienkou pracovnej pozície je VP sk. B a užívateľské znalosti práce s PC

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

-Pozitívny prístup k práci a zákazníkom
-Chuť pracovať a podieľať sa na raste firmy, tímový hráč
-Rýchla adaptácia a zorientovanie sa v sklade a v portfóliu produktov
- Práca vyžaduje manuálnu zručnosť a fyzickú silu (súčasťou je aj manipulácia s tovarom a krabicami)
- Zvládnutie základnej práce s PC - Excel, Word, web
- Hľadáme zodpovedného, presného, samostatného, zručného a spoľahlivého človeka

Náš obchod Babetkovo je stálicou v oblasti detského sortimentu už od roku 2005. Za ten čas sme sa vypracovali na jedného z popredných predajcov vo svojom segmente a chceme napredovať ďalej. Preto rozširujeme náš tím. Tešíme sa na každého, kto má záujem stať sa súčasťou nášho tímu a zažiť pocit, čo znamená, keď práca baví...

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4036053  Megjelentetés dátuma: 19.2.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac