Prevádzkar Hotel Koliba Gréta***

Jamajka, s.r.o.

Miesto práce
Liptovská Sielnica 270, okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
15.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1000-1200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie bezproblémového chodu zverenej prevádzky v rodinnej firme.
Vedenie, motivovanie a kontrolovanie podriadených zamestnancov.
Objednávanie, preberanie a kontrolovanie tovaru.
Komunikácia s dodávateľmi a vyjednávanie najvýhodnejších dodávateľských podmienok.
Pravidelné kontrolovanie stavu prevádzky, hľadanie nedostatkov a navrhovanie vylepšení.
Riešenie neštandardných prípadov na prevádzke, riešenie sťažností a reklamácií zákazníkov.
Zodpovednosť za poskytovanú úroveň služieb.
Vykonávanie dohľadu nad prebiehajúcimi akciami a podujatiami.
Pripravovanie, tvorenie a realizácia cenovej politiky.

Ubytovanie v mieste výkonu, práca v rodinnom podniku s dlhoročnou tradíciou, krásne prostredie, stabilný kolektív.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, gastro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

komunikatívnosť, autorita, spoľahlivosť, prax v obore min. 2 roky,

Spoločnosť Jamajka, s.r.o. je na trhu cestovného ruchu už od. 30. júna 2007 otvorila hotelový komplex "Koliba Gréta" pri Liptovskej Sielnici.
Alacartová reštaurácia ponúka nie len klasické jedlá, ale aj inovatívne jedlá medzinárodnej kuchne. ˇpecializujeme sa na vyššiu gastronómiu na vadbách a rôznych firemných eventoch.
Kolektív je mladý a stabilný. radi sa učíme aj od nových zamestnancov a spoločné vzdelávanie je u nás samozrejmosťou.
Motto: všetci vieme všetko

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1145754  Megjelentetés dátuma: 21.5.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000-1200 EUR/mesiac