Voľné pozície

Operátor výroby - Špecialista pre opravy a kvalitu na karosárni

MIESTO VÝKONU PRÁCE : Priemyselný park Nitra - Sever, Dolné Hony, okres Nitra
UZÁVIERKA : 30/04/2018
PLAT : konkurencieschopné platové ohodnotenie

Popis práce

Ak máte chuť pracovať v automobilovom priemysle, pracujte pre Jaguar Land Rover.

Vašou náplňou práce bude:
  • Vykonávanie práce podľa predpísaných pokynov vo výrobe - na oddelení karosárne
  • Kontrola na finalizačnej linke v karosárni
  • Odstraňovanie defektov na nalakovanej karosérii
  • Kontrola kvality karosérie
  • Dodržiavanie bezpečnostných predpisov (BOZP) a požadovanej kvality
  • Ochota vycestovať na školenie do zahraničia

Požiadavky

  • Tímový duch
  • Skúsenosť v automobilovom priemysle
  • Ochota pracovať na zmeny
  • Skúsenosti na podobnej pozícii sú výhodou
  • Flexibilita

Benefity

* Práca pre známeho výrobcu luxusných vozidiel
* Možnosť ďalšieho profesionálneho rastu
* Možnosť tréningových programov vo Veľkej Británií
* 13.-ty plat
* Zmluva na dobu neurčitú od 1.dňa pracovného pomeru
* Stravovacia karta s denným kreditom 4 eur za každý odpracovaný deň preplácané zamestnávateľom nad rámec zákona (príspevok zamestnanca je 1 euro)
* Zaujímavý bonusový systém
* Sociálne benefity
* Príspevok na dopravu
* Kariérny rast
Predstavujeme

Centrum
zdravia
a pohody

Kde nájdete Fitness centrum, multifunkčné ihriská, stolný tenis a futbal, jogu, masáže, vyživového, psychologického a právneho poradcu
ID: 3183661  Megjelentetés dátuma: 14.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: konkurencieschopné platové ohodnotenie