Predajca zbraní a streliva

JAGER land, spol. s r. o.

Miesto práce
Bojnická cesta 45d, 971 01 Prievidza
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť JAGERLAND hľadá pre svoju prevádzku v Prievidzi predajcu, ktorý by svoj záujem o sortiment z radov zbraní a streliva rád využil v profesionálnom poradenstve a starostlivosti o zákazníka.
- Chcete pracovať v predajni s exluzívnym poľovníckym a outdoorovým tovarom?
- Ste komunikatívni a a baví vás práca s ľuďmi?
- Dokážete pracovať flexibilne a samostatne?
- Máte skúsenosti v oblasti predaja, práce s tovarom a ľuďmi?
- Ovládate prácu na pokladni a vlastníte zbrojný preukaz?
Potom hľadáme práve Vás!

Vašou náplňou práce bude:
-obsluha zákazníka a odborné poradenstvo
-príjem tovaru, uzávierky predaja, inventarizácia, práca s hotovosťou
-expedícia e-shopových objednávok
-vybavovanie reklamácií
-udržiavanie obchodného priestoru v reprezentatívnom vzhľade
-dodržiavanie interných predpisov spoločnosti

-zľavy na predávaný tovar

Informácie o výberovom konaní

***nutnou podmienkou prijatia je platný ZBROJNÝ PREUKAZ***

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

- záujem o zbrane, strelivo, optiku a sortiment obdobného charakteru
- predajné a servisné zručnosti
- samostatnosť a zodpovednosť
- ochota prijímať nové pracovné postupy a uplatňovať ich v praxi
- komunikatívnosť a pozitívny vzťah k ľuďom
- príjemné a ústretové vystupovanie
- prozákaznícka orientácia

Spoločnosť JAGER land, spol. s r.o. vznikla v roku 2014. Súčasne pôsobí v podobe kamennej prevádzky i e-shopu. Jej klientelou sú predovšetkým športoví strelci, poľovníci a outdooroví nadšenci. K hlavným pilierom ponúkaného sortimentu patrí lovecké a outdoorové oblečenie, obuv a strelivo. V menšom i krátke a dlhé zbrane, optika a poľovnícke doplnky.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3316242  Megjelentetés dátuma: 6.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou