Redaktor odborného časopisu o architektúre, stavebníctve a developmente

JAGA GROUP, s.r.o.

Miesto práce
Lamačská cesta 45, 841 01 Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba odborného časopisu, spolutvorba obsahovej a tematickej koncepcie, tvorba vlastného originálneho obsahu, rozhovory s domácimi aj zahraničnými odborníkmi, spracovanie príspevkov a príprava článkov na grafické spracovanie.

Ponúkame sebarealizáciu v príjemnom kolektíve v úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, ktorá vydáva širokú paletu odborných aj populárnych periodík a publikácií v oblasti stavebníctva a architektúry. Možná práca z domu, flexibilný pracovný čas.

K žiadosti prosím pripojte životopis a motivačný list. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú spĺňať zadané vyššie uvedené požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

architektúra, stavebníctvo a (alebo) žurnalistika s veľmi dobrou orientáciou v obore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosť terminológie, komunikatívnosť
kreativita
predpoklady na prácu v tíme
precíznosť, schopnosť časovej organizácie práce
skúsenosť na podobnej pozícii
výborný písomný prejav, samostatnosť, kreativita
pozitívny vzťah a zodpovedný prístup k práci a k zadaným úlohám

Slovenské vydavateľstvo so zameraním na bývanie, stavebníctvo a architektúru (časopisy: Môj dom, Urob si sám, Záhrada, Zelené bývanie, ASB, Stavebné materiály, Inžinierske stavby, TZB, Správa budov; online magazíny: mojdom.sk, urobsisam.sk, zahrada.sk, asb.sk), produkty na kľúč (redakčné služby, grafika, tlač).
Viac o spoločnosti na www.jaga.sk.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3257254  Megjelentetés dátuma: 4.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac