Produktový manažér

Jablotron Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď / dohodou
850 - 1 700 EUR/mesiaczákladná mzda 850 € + osobné ohodnotenie + výkonnostné odmeny, 13.-14. plat vo výške podľa hospodárskych výsledkov spoločnosti. Finálny spôsob odmeňovania bude odvodený od odborných skúseností, znalostí a zručností uchádzača, ich prieniku s požiadavkami pre ponúkanú pracovnú pozíciu, vrátane primeraného zohľadnenia jeho požiadaviek, potenciálu a prínosu pre spoločnosť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dynamická a pestrá práca v mladom kolektíve so zaujímavým sortimentom a službami
• aktívna starostlivosť a rozvíjanie vzťahov so súčasnými obchodnými partnermi
• aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a partnerov
• spracovanie technických a cenových ponúk
• tvorba a údržba príslušnej technickej a obchodnej dokumentácie
• spolupráca s obchodným a technickým tímom spoločnosti
• podpora predaja produktov, technická a procesná stránka, vzťahy s dodávateľom
• reprezentovanie spoločnosti na rokovaniach, výstavách a iných marketingových eventoch
• analýza trhu, spracovanie pravidelných prehľadov o výsledkoch a ich prezentácia
• navrhovanie a realizovanie rozvojových opatrení
• tvorba obchodných riešení, procesov a obchodných modelov

Stabilná práca v etablovanej spoločnosti s priamou komunikáciou a podporou vedenia.
Rôzne príspevky, kurzy a vzdelávanie, teambuildingové aktivity, dni voľna navyše, pitný režim, stravovacia karta, notebook, mobil

Preferujeme podrobný životopis s motivačným listom (vrátane foto). Doručte ho najlepšie E-mailom, poštou prípadne osobne. Vybraných uchádzačov oslovíme a pozveme na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický, obchodný, ekonomický

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
CorelDRAW - Základy
Adobe InDesign - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívny prístup, proaktívne myslenie, kreativita
- schopnosť pracovať samostatne i v tíme,
- schopnosť prezentovať produkt, tím, spoločnosť
- príjemné vystupovanie a komunikácia
- výhodou, nie podmienkou, je dobrá orientácia a prax v niektorej z troch skupín nasledujúcich oblastí:
1/ alarmy do budov, bezpečnostné služby, monitorovacie strediská poplachu
2/ rekuperácia a vykurovanie, meranie a regulácia, domová automatizácia, inteligentné elektroinštalácie
3/ alarmy do vozidiel, GPS monitoring

Spoločnosť vykonáva bezpečnostné a technické služby na území celého Slovenska.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3865970  Megjelentetés dátuma: 7.2.2020  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac