Vodič

J&T SERVICES SR, s.r.o.

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie 8, 811 02 Bratislava
Termín nástupu
ihneď
od 720,- €, odo dňa nástupu do pracovného pomeru má zamestnanec priznané k základnej mzde aj osobné ohodnotenie, 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce na tejto pracovnej pozícii bude:
- komplexný výkon prác firemného vodiča v zmysle stanovených pravidiel
- riadenie motorových vozidiel spoločnosti
- zabezpečovanie prepravy zamestnancov, prípadne klientov spoločnosti služobnými vozidlami v rámci mesta, v rámci Slovenska aj v zahraničí
- výkon prác firemného vodiča v zmysle spoločenského protokolu (primerané spoločenské vystupovanie, primeraný spoločenský odev)
- komplexné zabezpečenie motorového vozidla pred cestou (natankovanie, vyčistenie interiéru aj exteriéru vozidla, v prípade potreby vyhriatie alebo vychladenie vozidla a pod.)

Ponúkame stabilnú a perspektívnu prácu v nadštandardnom prostredí a balík zaujímavých zamestnaneckých výhod a benefitov.

Prosíme uchádzačov o túto pracovnú pozíciu, aby svoje profesné životopisy posielali výlučne formou e-mailu. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú naše kritériá. Po skončení výberového konania budú všetky životopisy v zmysle zákona na ochranu osobných údajov skartované.
Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Od uchádzača na túto pracovnú pozíciu budeme požadovať:
- prax s vedením motorového vozidla a dobré vodičské zručnosti
- minimálne 5-ročná prax na pozícii profesného firemného vodiča (nie rozvoz tovaru)
- reprezentatívne vystupovanie a diplomatický prístup
- výborné orientačné schopnosti
- zodpovednosť a dochvíľnosť
- spoľahlivosť, lojalita, diskrétnosť

Spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním služieb dodávateľským spôsobom.
ID: 3444540  Megjelentetés dátuma: 10.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 720,- €, odo dňa nástupu do pracovného pomeru má zamestnanec priznané k základnej mzde aj osobné ohodnotenie, 13. a 14. plat