Recepčná

J&T SERVICES SR, s.r.o.

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie 8, 811 02 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ihneď, dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce na tejto pracovnej pozícii bude:

- prijímanie návštev - interných aj externých
- poskytovanie základných informácií o spoločnosti
- vybavovanie telefonátov
- riešenie e-mailovej komunikácie
- preberanie došlej a odchádzajúcej pošty, jej evidencia a rozdeľovanie
- organizácia stretnutí
- príprava občerstvenia
- starostlivosť o zasadacie miestnosti
- rezervácie hotelov, leteniek, objednávanie kancelárskych potrieb
- administratívna a organizačná podpora ostatných kolegov

Pracuje sa buď na hlavnej recepcie spoločnosti - vstupný vestibul, a to nasledovne:

Pracovná doba (po týždňoch) :
1. zmena : 7.00 hod. – 15.30 hod.,
2. zmena: 8.30 hod. – 17.00 hod.
3. zmena : 12.30 hod. – 21.00 hod.

alebo na recepcii v rámci jednotlivých poschodí, v čase od 8.00 - 16.30 alebo 9.30 - 18.00

Ponúkame stabilnú a perspektívnu prácu v nadštandardnom prostredí, odborný rast a balík zaujímavých zamestnaneckých výhod a benefitov.

Prosím, ak vás táto pozícia zaujala a myslíte si, že spĺňate nami zadané kritériá, pošlite nám svoj profesný životopis. Po dôkladnom posúdení životopisov budeme v najblžších pracovných dňoch jednotlivých kandidátov pozývať na osobný pohovor do sídla spoločnosti.
Ďakujeme a prajeme príjemný deň. Personálny odbor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovná pozícia je ako štartovacia pozícia ideálna pre absolventky strednej školy.

Od úspešnej kandidátky na túto pracovnú pozíciu budeme očakávať:

- ukončené SŚ vzdelanie
- chuť pracovať
- komunikatívnu znalosť anglického jazyka
- príjemné vystupovanie a úsmev na tvári
- komunikačné a organizačné schopnosti
- bežnú znalosť práce s PC
- samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť, dôslednosť,

Pozícia je vhodná aj pre šikovné absolventky strednej školy.

Spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním služieb dodávateľským spôsobom.
ID: 3304859  Megjelentetés dátuma: 7.2.2018