Recepčná - na dohodu o brigádnickej práci študenta

J&T REAL ESTATE, a.s.

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie 10, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď, resp. dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pozitívnu, usmiatu a zodpovednú študentku/študenta na miesto Recepčná/Recepčný, kde vašou hlavnou pracovnou náplňou bude:

- prijímanie a evidencia návštev/klientov,
- vybavovanie telefonátov a e-mailov,
- preberanie došlej a odchádzajúcej pošty,
- organizácia stretnutí,
- starostlivosť o zasadacie miestnosti, prípava menšieho občerstvenia,
- administratívne a organizačné činnosti v zmysle pokynov nadriadeného,
- administratívna a organizačná podpora členom pracovného tímu.

Pozícia je vhodná pre študentov/tky.
Štandardná pracovná doba recepcie je od 8,00 do 18,00 hod.
Kolegynky recepčné si striedajú pracovné zmeny a brigádničky ich dopĺňajú podľa potreby - niekedy na celý deň (8 hodín) niekedy len na niekoľko hodín počas dňa.

Podľa časových možností úspešného kandidáta/ky a na základe vzájomnej dohody budú upresnené časy a počet hodín, v ktorých bude úspešný kandidát/ka prácu vykonávať.

Jedná sa o prácu len počas pracovného týždňa, nie cez víkendy.
Bližšie informácie dostanú uchádzači na pohovoroch :-)

Uprednostníme kandidátky/kandidátov, ktoré môžu nastúpiť čo najskôr a so záujmom o dlhodobejšiu spoluprácu.

Ponúkame zaujímavú brigádu v príjemnom pracovnom prostredí, možnosť získať skúsenosti v oblasti administratívy, mladý a veselý pracovný tím.
V prípade obojstrannej spokojnosti je možná aj spolupráca v budúcnosti na trvalý pracovný pomer.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Vaše životopisy môžete zasielať cez kontakt nižšie, pripojená fotografia poteší :-)
Kontaktovať a na osobné pohovory budeme pozývať vybraných uchádzačov. Po skončení výberu nebudú životopisy archivované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

A čo budeme od vás očakávať my:
- príjemné vystupovanie a pohodové naladenie :-)
- dávku samostatnosti a zodpovedný prístup k zadávaným úlohám,
- komunikatívnosť a organizačné zručnosti,
- zmysel pre poriadok, precíznosť,
- počítačové znalosti - MS Office, internet
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni - schopnosť komunikácie so zahraničnými návštevami a pri telefonických hovoroch - podať základné informácie.

Spoločnosť J&T REAL ESTATE, a.s. patrí medzi významných developerov v regióne strednej Európy. Radí ho tam rozsah a kvalita zrealizovaných a pripravovaných projektov vo všetkých segmentoch realitného trhu na Slovensku a v zahraničí. J&T REAL ESTATE developuje kancelárske, rezidenčné, logistické a multifunkčné projekty.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3844842  Megjelentetés dátuma: 10.1.2020  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.