Recepčná

J&T REAL ESTATE, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď, resp. dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovnou náplňou na tejto pracovnej pozícii bude:

- administratívne práce
- prijímanie návštev
- vybavovanie telefonátov
- riešenie e-mailovej dokumentácie
- preberanie došlej a odchádzajúcej pošty
- organizácia stretnutí
- starostlivosť o zasadacie miestnosti
- plnenie ďalších úloh podľa potrieb pozície

Pracovná doba:
8.00 hod. – 16.30 hod.,
9.30 hod. – 18.00 hod.

Ponúkame stabilnú a perspektívnu pracovnú pozíciu, možnosť odborného rastu, príjemné pracovné prostredie, mladý pracovný tím a balík zamestnaneckých výhod.

Prosíme záujemcov o túto pracovnú pozíciu, aby svoje profesné životopisy posielali v jazyku slovenskom a anglickom. Na osobný pohovor budeme pozývať tie kandidátky, ktoré budú spĺňať nami zadané odborné kritériá.
Ostatným uchádzačom vopred ďakujeme za záujem o prácu v našej spoločnosti.
Po skončení výberového konania budú všetky životopisy v zmysle zákona na ochranu osobných údajov skartované. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Od úspešnej kandidátky budeme vyžadovať:

- príjemné vystupovanie
- počítačové znalosti: pokročilé (MS Office, internet)
- anglický jazyk: aktívne písomnou i ústnou formou, iné cudzie jazyky výhodou
- vítané sú základné znalosti účtovníctva,
- osobnostné predpoklady: samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť, dôslednosť, komunikatívnosť, organizačné schopnosti a logické myslenie

Spoločnosť J&T REAL ESTATE, a.s. patrí medzi významných developerov v regióne strednej Európy. Radí ho tam rozsah a kvalita zrealizovaných a pripravovaných projektov vo všetkých segmentoch realitného trhu na Slovensku a v zahraničí. J&T REAL ESTATE developuje kancelárske, rezidenčné, logistické a multifunkčné projekty.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3330934  Megjelentetés dátuma: 9.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohoda