Odborný pracovník so zameraním na Back Office finančných trhov - junior

J&T BANKA, a.s., pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie 8, 811 02 Bratislava
Termín nástupu
Ihneď, resp. dohoda
Od 850.- € brutto (spolu základná mzda od 595 €+osobné ohodnotenie na pozícii od 255 € priznané ihneď odo dňa nástupu do PP) a 2 x ročne bonusy do výšky 100% mzdy. Finálna výška mzdy je predmetom osobného dohovoru a bude sa odvíjať od predchádzajúcich skúseností a osobnostných predpokladov kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce na tejto pracovnej pozícii budú administratívno - kontrolné činnosti ako:

- príprava obchodnej dokumentácie súvisiacej s vysporiadaním obchodov,
- realizácia a kontrola procesu majetkového a finančného vysporiadania burzových a mimoburzových obchodov,
- kontrola správnosti poskytnutej služby člena Centrálneho depozitára cenných papierov,
- správne a včasné premietnutie transakcií v obchodnom systéme a ostatných používaných systémoch a aplikáciách,
- vedenie peňažných a majetkových účtov a realizáciu pravidelnej rekonciliácie, inventarizácie a oceňovania portfólií,
- správne a včasné informovanie klientov o zrealizovaných transakciách,
- správna a včasná informačná povinnosť voči subjektom slovenského kapitálového trhu a zákonná oznamovacia povinnosť,
- dodržiavanie podmienok vyplývajúcich z uzavretých zmlúv a platnej legislatívy,
- správnosť vystavených dokladov pre účtovníctvo.

Stabilná pracovná pozícia, možnosť odborného rastu, príjemné a moderné pracovné prostredie na brehu Dunaja, mladý pracovný tím a balík zaujímavých zamestnaneckých výhod a benefitov:
- členstvo v exkluzívnom klube J&T Banky - klub Magnus,
- príspevok zamestnávateľa na rekreáciu a šport,
- týždeň dovolenky naviac,
- platené sick days,
- množstvo voľnočasových aktivít organizovaných zamestnávateľom,
- príspevok na jazykové vzdelávanie,
- zamestnanecká knižnica,
- stravné lístky v hodnote nad rámec Zákonníka práce,
- možnosť pohyblivej pracovnej doby,
- zvýhodnené bankové produkty.

Súčasťou prvého kola výberového pohovoru bude aj test zo znalosti práce v MS Excel.
V prípade Vášho záujmu prosím posielajte Vaše CV e-mailom v slovenskom jazyku. Kontaktovať a následne na osobný pohovor budeme pozývať iba tých kandidátov, ktorí budú spĺňať nami zadané odborné kritériá.
Ostatným kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti a prajeme veľa pracovných, ale i súkromných úspechov.
Po skončení výberového konania budú všetky životopisy skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem o sektor bankovníctva - konkrétne o oblasť finančných trhov,
- prax v oblasti kapitálových trhov nie je nutná, radi zaučíme aj absolventa ekonomického zamerania - ideálne so špecializáciou na bankovníctvo a investovanie,

Pozícia má v prevažnej miere administratívny charakter preto u kandidátov ďalej oceníme:
- precíznosť a schopnosť sústrediť sa na prácu,
- zmysel pre detail a pre prácu s číslami,
- výborná znalosť excelu (denné používanie),
- samostatnosť a svedomitosť.

Výhodou (nie podmienkou) bude:
- predchádzajúca odborná prax v danej oblasti,
- absolvované školenie SBA pre oblasti vklady, úvery a kapitálové trhy.

Patríme medzi najrýchlejšie rastúce banky v regióne. Sme lídrom v oblasti privátneho a investičného bankovníctva. Vytvárame unikátne investičné príležitosti s najvyššou mierou individuálneho prístupu. Ceníme si zásadu zdieľaného úspechu a spoločne s klientmi, ktorých považujeme za našich partnerov, sa delíme o svoje výnosy. Rovnako ako naši klienti chceme, aby Slovensko bolo bohatšie. V umení, vzdelávaní a startupových inováciách, preto adresne podporujeme tie najlepšie projekty. Sme súčasťou bankového finančného holdingu J&T Finance Group SE.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3571836  Megjelentetés dátuma: 7.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 850.- € brutto (spolu základná mzda od 595 €+osobné ohodnotenie na pozícii od 255 € priznané ihneď odo dňa nástupu do PP) a 2 x ročne bonusy do výšky 100% mzdy. Finálna výška mzdy je predmetom osobného dohovoru a bude sa odvíjať od predchádzajúcich skúseností a osobnostných predpokladov kandidáta.