Junior Credit Risk Analytik

J&T BANKA, a.s., pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie 8, Bratislava
Termín nástupu
dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzi hlavné pracovné povinnosti bude patriť:

- zhromažďovanie podkladov pre analýzy a scoring klientov pobočky banky
- vykonávanie analýz pred uzatvorením a v priebehu aktívnych obchodov pobočky banky
- pravidelné spracovanie správ o stave a vývoji úverového portfólia
- formálne spracovanie výsledkov analýz do podkladu slúžiaceho pre rozhodovacie orgány banky
- zadávanie dát do bankového systému
- reporting v zmysle požiadaviek nadriadených pracovníkov

Ponúkame zaujímavú prácu vhodnú aj pre absolventa VŠ v príjemnom a reprezentačnom pracovnom prostredí, ako aj rad zamestnaneckých výhod benefitného systému Magnus a dovolenku nad rámec Zákonníka práce.

Prosíme uchádzačov o túto pracovnú pozíciu, aby svoje profesné životopisy posielali výlučne formou e-mailu. Na osobný pohovor budeme pozývat len tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami zadané odborné kritériá.
Ďakujeme vopred za Váš záujem pracovať na tejto pracovnej pozícii.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od úspešného kandidáta budeme očakávať:

- 1 rok praxe na obdobnej pracovnej pozícii alebo šikovný a motivovaný absolvent VŠ so záujmom o prácu s číslami
- VŠ vzdelanie v oblasti financie/ekonómia/ účtovníctvo/auditorstvo
- dobrá orientácia vo finančných výkazoch
- skúsenosti s vytváraním finančných plánov v MS Excel budú výhodou
- znalosť anglického jazyka minimálne na úrovni B2 (stredne pokročilý)
- analytické myslenie
- presnosť
- systematickosť
- samostatnosť
- vysoké pracovné nasadenie
- komunikatívnosť
- zmysel pre detail
- ochota učiť sa a odborne rásť
- skúsenosť z Big 4 veľkou výhodou

Patríme medzi najrýchlejšie rastúce banky v regióne. Sme lídrom v oblasti privátneho a investičného bankovníctva. Vytvárame unikátne investičné príležitosti s najvyššou mierou individuálneho prístupu. Ceníme si zásadu zdieľaného úspechu a spoločne s klientmi, ktorých považujeme za našich partnerov, sa delíme o svoje výnosy. Rovnako ako naši klienti chceme, aby Slovensko bolo bohatšie. V umení, vzdelávaní a startupových inováciách, preto adresne podporujeme tie najlepšie projekty. Sme súčasťou bankového finančného holdingu J&T Finance Group SE.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1376472  Megjelentetés dátuma: 25.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou