Stavebný technik/Stavbyvedúci

J.P.V.K. SROS spol. s r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
28.02.2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac1500 eur + príplatky za nadčas + príplatky za ohodnotenie, podľa plnenia si prac. povinností. Horná hranica závisí od Teba a toho čo vieš a čo nám ukážeš, závisí od Tvojich skúseností, vedomostí a osobnostných predpokladov atď.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak vieš, že vieš a ešte si nedostal šancu, príď k nám! Hľadáme samostatného, šikovného a kreatívneho človeka, ktorý má prax v stavebníctve, alebo skončil školu a podieľal sa na projektoch a zatiaľ mu život neponúkol šancu ukázať čo v ňom je. Ak máš rád výzvy, určite sa nám ozvi!

Zamestnanecké výhody, benefity

Stravný lístok v hodnote 4,8 eur, Koncoročné odmeny, Firemné teambildingy, Pravidelné preškoľovanie, Sociálne zázemie, Podpora talentov

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Ostatné znalosti

CENKROS - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Office - pokročilý

Vodičský preukaz

A

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Osvedčenie spôsobilosti stavbyvedúceho. Vyžadujeme prax minimálne 3 roky, ale ak si šikovný absolvent a dokázal si niečo aj počas školy, neváhaj a poď nám ukázať čo vieš!

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Etablovaná, rodinná a stabilná, stavebná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu už 28 rokov, bez zmeny majiteľa, názvu a telefónneho čísla. Firma sa zaoberá prevažne pozemnými stavbami, ako sú budovy, haly, rodinné domy, funkčné budovy a i. Našou prioritou sú potreby a želania klienta, neprihliada sa na kvantitu, ale na kvalitu, ktorá je poslaním spoločnosti. Firma sa snaží využívať moderné technológie a techniky, koordinovaním všetkých činností spoločnosti. Sme spoločnosť dlhodobo a stabilne pôsobiaca na slovenskom trhu, ktorá ponúka sociálne istoty, porozumenie, rast, možnosť ďalšieho vzdelávania a možnosti naučiť sa novým veciam. Spoločnosť si cenní lojálnosť svojich zamestnancov, ľudí ktorí prejavia kreativitu a záujem rozvíjať firmu a vysoké a náročné pracovné nasadenie im nie je cudzie. Individuálny prístup majiteľov ku svojim zamestnancom je samozrejmosťou ak je vzájomný vzťah korektný a čestný.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

J.P.V.K. SROS spol. s r.o.
M.R.Štefánika 2266
02601 Dolný Kubín
http://sros.sk
ID: 3851574  Megjelentetés dátuma: 20.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac