Čašník

J&P Investments, s.r.o.

Miesto práce
Dulovo námestie 5, Bratislava
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dulger- nová prevádzka na Dulovom námestí, s celebrity šéfkuchárom, hľadá rovnako hviezdny team do servisu !

Sme nová reštaurácia s barom, ktorá svojim výberom surovín, dodávateľov, s vlastnou pekárňou ukáže Slovensku nový štandard lásky, chuti a zdravia z pôžitku stolovať pri každodenných raňajkách, obedoch, či večerách.

Zavádzame moderný prístup k tradičným hodnotám v tredny štýle, a ako v top kuchyni, potrebujeme predajcov do servisu ktorých radi vyškolíme, tak aby ich očný kontakt úsmev a komunikatívnosť na servise poskytli našim klientom okrem výborných nápojov a jedál (veľa noviniek uvedieme ako prví na trh ! ) aj pocit domova a potrebu vrátiť sa k nám opäť !

Presne takých hľadáme a patrične oceníme!

Ak si pripravený/á podpísať sa pod úspech a spokojnosť klientov novej reštaurácie kontaktuj Ninu- [email protected]

Zamestnanecke zlavy vramci portfolia predajni, a podnikov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovny ruch

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

J&P investments - dcéra finančnej skupiny P&P Invest s dlhoročnými skúsenosťami v developmente, prevádzke hotelov a gastro zariadení na Slovensku a Europe

www.taberna.sk
ID: 3799704  Megjelentetés dátuma: 7.9.2020  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac