Asistentka riaditeľa

J.F.INVEST, s.r.o.

Miesto práce
Mäsiarska, Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie bezproblémového chodu kancelárie. Komunikácia s úradmi a klientmi. Vybavovanie telefonátov. Ponuka obchodných priestorov na prenájom, zároveň komunikácia so zahraničnými študentami. Zabezpečenie doručenia dokladov k notárovi, na kataster.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word, Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Maximálne pracovné nasadenie, dôslednosť, organizačné schopnosti, schopnosť pracovať pod tlakom, lojálnosť

Spoločnosť J.F.INVEST, s.r.o. je dlhodobo finančne silnou a stabilnou developerskou spoločnosťou so schopnosťou získavať a riadiť veľké a zložité projekty. Medzi kľúčové činnosti patrí výstavba a rekonštrukcie bytov, domov a bytových domov, poskytovanie podnikateľského poradenstva, predaj a prenájom bytov a obchodných priestorov.
ID: 4073563  Megjelentetés dátuma: 3.5.2021  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac