Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Učiteľka/opatrovateľka v súkromnom zariadení v Stupave

J.A.K. s.r.o.

Miesto práce
Stupava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
850 - 1 100 EUR/mesiacVýška konečnej mesačnej mzdy, odmeny a bonusy v závislosti od odborných Montessori vedomostí a praktických skúseností, úrovne anglického jazyka a ochoty vzdelávať sa.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovednú a milú pani učiteľku do súkromného zariadenia pre deti vo veku 1-4 r. v Stupave. Požadujeme prax v podobnom zariadení, slovenský a anglický jazyk, flexibilitu, pozitívny vzťah k deťom, kreativitu, výtvarné a hudobné cítenie. Hra na hudobný nástroj a skúsenosti s Montessori pedagogikou výhodou.

Ponúkame milé a príjemné prostredie, mladý a priateľský stabilný kolektív. Požadujeme živnosť, ponúkame spoluprácu so zabehnutou a stabilnou spoločnosťou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogika, opatrovateľstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vzdelanie podľa zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 437/2009 Z. z.

Súkromné detské centrum pôsobiace vo svojej oblasti už viac ako 10 rokov

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1995446  Megjelentetés dátuma: 5.8.2021  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac