Recepčná

J&A Group s.r.o.

Miesto práce
Pribinova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000 eur + dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

komunikácia s klientom, práca s kasou, objednávanie klientov, evidencia dochádzky

Práca v príjemnom kolektíve, možnosť zdokonaľovania sa v obore.
Pracuje sa s kvalitnou nechtovou značkou, prostredie v ktorom sa pracuje je luxusné a vybavené najmodernejšou technológiou.

Svoje životopisy prosím zasielajte prostredníctvom mailu na [email protected], prípadne telefonicky na 0‭905 455 628‬

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Ruský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zručnosť v danom obore, príjemné vystupovanie, dochvíľnosť, flexibilita.

J&A Group s.r.o. Ma pod svojou záštitou prevádzku Manicure Express pôsobíme v nákupnom centre Eurovea v krásnom salóne pracujeme výhradne s kvalitnou kozmetikou O.P.I. a Shellac

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2621126  Megjelentetés dátuma: 14.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 eur + dohoda