Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Klampiar - izolatér

IZOTEX Trnava, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,3 EUR/hod.- plus odmeny podľa výkonu prác

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zamestnanec bude vykonávať klampiarske a izolačné práce a ďalšie činnosti podľa pokynov zamestnávateľa

- Prácu v stabilnej spoločnosti
- Vyplácanie diét za každý odpracovaný deň
- Ubytovanie v mieste pracoviska
- Firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

- klampiar - izolatér

Vodičský preukaz

B

Naša spoločnosť Izotex Trnava, s.r.o. je vysoko odborná a spoľahlivá firma pôsobiaca na Slovensku a v zahraničí od mája 1997. Zabezpečujeme spracovanie technickej a projektovej dokumentácie tepelných izolácií. Dodávame a montujeme tepelné izolácie kotlov, turbín, spalinovodov, parovodov, horúcovodov, výmenníkových staníc, aparátov, zásobných nádrží, vzduchotechnických, klimatizačných a chladiarenských zariadení.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4053450  Megjelentetés dátuma: 8.12.2021  Alapbér (bruttó): 4,3 EUR/hod.