IZlato – Administratívna pracovníčka

iZlato s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.10.2019
Mzdové podmienky (brutto)
950 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je pre Teba písanie zároveň hobby? Slová z Teba ľahko plynú na papier a ľavou zadnou zostavíš kreatívne texty s estetickým cítením? Gramatiku máš v malíčku, komunikatívnosť je Tvoja základná vlastnosť a zásuvka Tvojho pracovného stola už obsahuje nejeden vlastný text? Potom jednoznačne hľadáme Teba a ponúkame Ti prácu snov! Ak sa chceš tešiť z práce na celý život, kontaktuj nás!

- Práca s PC a internetom
- Textácie a opisovanie produktov na webovú stránku
- E- mailová a telefonická komunikácia
- Plnenie ďalších úloh podľa nariadení
- Pracovná doba od pondelka do piatka - 8 hodín/denne

- Prostredie stabilnej spoločnosti
- Nadštandardné platové ohodnotenie v podobe základného platu
- Po zaučení aj bonusy, spravodlivé odmeňovanie províznym systémom bez obmedzení
- Vieme Ťa oceniť po každej stránke
- Výrazné zľavy na tovar v predajniach iZlato
- Vážime si hodnoty ako je čestnosť, etika, morálka a vysoké pracovné nasadenie.
- Maximálna podpora mladého kolektívu, stabilita, korektnosť a dobré vzťahy.

Informácie o výberovom konaní

Prvá fáza náboru - podávanie žiadostí.
Počas výberu sa berú do úvahy len spoľahlivo napísané žiadosti smerujúce svojim obsahom k našej spoločnosti.
Spolu so životopisom posielajte aj fotografiu a motivačný list.
Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Pohovor je vedený jedným z regionálnych koordinátorov prípadne konateľom spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ovládanie gramatiky
- Skúsenosť a kreativita v písaní textov
- Znalosť cudzieho jazyka výhodou (lepšia znalosť výhodou, no nie podmienkou, rovnako ako znalosť anglického, nemeckého alebo poľského jazyka)
- Zodpovedný prístup k práci
- Komunikatívnosť
- Dôslednosť
- Flexibilita
- Samostatnosť
- Odolnosť voči stresu
- Pozitívny prístup k riešeniu problémov

Očakávame, že máš rada spoľahlivosť a zodpovednosť. Rovnako Ti nechýba zmysel pre detail a dôslednosť. Nie je Ti cudzia iniciatívnosť, záujem a nadšenie pre vec, pretože sebamotivácia nie je pre Teba neznámy pojem. Samozrejmosťou je u nás lojalita k tímu, schopnosť počúvať a otvorene komunikovať, ochota dohodnúť sa a úzko spolupracovať s členmi tímu.

iZlato.sk je najväčšie a najznámejšie internetové zlatníctvo na Slovensku a v Čechách , s históriou už viac ako 20 rokov.
Sme moderný internetový e-shop pôsobiaci v krajinách Slovensko, Česko, Maďarsko, Švajčiarsko, Nemecko, Rakúsko, Francúzsko alebo Taliansko, ktoré majú franchising so spoločnosťou iZLATO s.r.o. v Bratislave, Košiciach a v Poprade.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3755899  Megjelentetés dátuma: 9.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 950 €