Koordinátorka pre komunikáciu s verejnosťou

iZlato s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.010.2019
Mzdové podmienky (brutto)
950 € + percentá z predaja a plnenia plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak Ťa baví plánovať, organizovať a vybavovať eventové veci a zároveň máš aj hlavu plnú kreatívnych nápadov, tak si náš človek!

Hľadáme do svojho tímu práve Teba, ktorý bude súčasťou manažmentu spoločnosti a bude sa priamo podieľať na rôznych marketingových činnostiach.

Si dynamický, kreatívny a zároveň aj organizačný typ? Tak čítaj ďalej a dozvieš sa o pozícii.

Náplň práce:

Plánovanie a návrh interných marketingových činností
Organizácia rôznorodých projektov
Projekt manažment - komplexné riadenie aktivít, za ktoré nesieš zodpovednosť
Nápady a návrhy, koncepty v rámci interných aj externých aktivít

Veľký priestor pre realizáciu, no očakávame aj veľké výsledky.
U nás dostaneš maximálnu podporu celého kolektívu, stabilitu, morálku, dobré vzťahy, korektnosť. My držíme spolu!
Spravodlivé odmeňovanie províznym systémom bez obmedzení.
Vieme Ťa oceniť po každej stránke.
Vážime si hodnoty ako je česť, pravda a úspech, etika, morálka, vysoké pracovné nasadenie.

Ak hľadáš iba prácu, tak ani nečítaj ďalej! Je toto pre Teba to pravé?
Si kolektívnym hráčom a chceš sa tešiť z práce na celý život? Kontaktuj nás!

Poctivosť, dôvera a lojalita sú najcennejšie hodnoty pre prácu v našej spoločnosti.
Prvá fáza náboru - podávanie žiadostí.
Počas výberu sa berú do úvahy len spoľahlivo napísané žiadosti smerujúce svojim obsahom k našej spoločnosti.
Spolu so životopisom posielajte aj fotografiu a motivačný list.
Potom my vyberieme ľudí, ktorí sú pozvaní na pohovor.

Pohovor je vedený jedným z regionálnych koordinátorov prípadne konateľom spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
OpenOffice.org Base - Základy

Čo by mali byť tvoje prednosti?

Si úžasný organizačný typ a rád plánuješ a riadiš?
Máš rád prehľad a poriadok vo veciach? Rád si stanovuješ termíny a si zásadový v ich dodržiavaní?
Vieš super manažovať seba a občas aj iných?
Je ti blízke zvládanie manažérskeho, kreatívneho prístupu a miluješ zvládanie administratívy?
Si samostatný a orientuješ sa na výsledok?
Máš rád spoľahlivosť a zodpovednosť, zmysel pre detail, precíznosť a dôslednosť?
Nie je ti cudzia iniciatívnosť, záujem, nadšenie pre vec, angažovanosť, sebamotivácia?
Ako samozrejmosť je pre Teba lojalita k tímu, schopnosť počúvať a otvorene komunikovať, ochota dohodnúť sa a úzko spolupracovať s členmi tímu.
Si dynamická osobnosť, ktorá miluje zvládanie zmien a v prípade potreby aj ich návrh a ochotne sa zapájať sa do vecí podľa potreby?
Pozitívne myslenie je pre Teba samozrejmosťou?

iZlato.sk je najväčšie a najznámejšie internetové zlatníctvo na Slovensku a v Čechách , s históriou už viac ako 20 rokov.
Sme moderný internetový e-shop pôsobiaci v krajinách Slovensko, Česko, Maďarsko, Švajčiarsko, Nemecko, Rakúsko, Francúzsko alebo Taliansko, ktoré majú franchising so spoločnosťou iZLATO s.r.o. v Bratislave, Košiciach a v Poprade.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3687137  Megjelentetés dátuma: 9.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 950 € + percentá z predaja a plnenia plánu