Grafička, Fotografka,Dizajnérka, Editor (úprava fotografie) Adobe Photoshop

iZlato s.r.o.

Miesto práce
Dlhé hony 1, 05801 Poprad, okres Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
950 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- úprava a práca s fotografiami šperkov.

- možnosť osobného rastu
- stabilné a zaujímavé zamestnanie v úspešnej, rýchlo sa rozvíjacej spoločnosti
- mladý, dynamický kolektív
- otvorená firemná kultúra a rôzne zamestnanecké výhody.

Vzhľadom na vysoký počet životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačky, ktoré spĺňajú naše požiadavky na pracovnú pozíciu.

Nutnou súčasťou pre úspešné zaradenie do výberu je zaslanie CV a aktuálnej fotografie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Základy
Adobe Photoshop - Základy
Adobe InDesign - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pracovitosť

iZlato.sk je najväčšie a najznámejšie internetové zlatníctvo na Slovensku a v Čechách , s históriou už viac ako 20 rokov.
Sme moderný internetový e-shop pôsobiaci v krajinách Slovensko, Česko, Maďarsko, Švajčiarsko, Nemecko, Rakúsko, Francúzsko alebo Taliansko, ktoré majú franchising so spoločnosťou iZLATO s.r.o. v Bratislave, Košiciach a v Poprade.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3205171  Megjelentetés dátuma: 28.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 950 eur