IT špecialista - správca IS/servisný technik

IVIO s. r. o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 2 500 EUR/mesiacFinálna úroveň základnej zložky mzdy bude závisieť od skúseností a znalostí kandidáta. Polročné odmeny na základe hodnotenia nadriadeného.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou pracovnou náplňou bude správa a dohľad nad systémami a IT infraštruktúrou spoločnosti, v spolupráci s ďalšími kolegami budete v rámci starostlivosti spravovať aj medicínske zariadenia.

Zamestnancom ponúkame možnosť byť súčasťou vysoko kvalifikovaného a motivovaného tímu. Za kvalitne odvedenú prácu, ponúkame nadštandardné finančné ohodnotenie a férový prístup. Samozrejmou súčasťou je možnosť ďalšieho vzdelávania, firemné zamestnanecké podujatia, multisport karta, systém stravovania a mnoho ďalších spoločne vytvorených hodnôt.

Hľadáme profesionála so skúsenosťami a odhodlaním, ktorý hľadá uplatnenie v kvalitnom pracovnom prostredí v Trnave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT/elektrotechnik/inžinier

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - Expert
Klient/server administrácia - Expert
Administrácia Windows serverov - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Prax v oblasti IT resp. elektrotechnických prístrojov minimálne 3 roky
- IT podpora pre interných zamestnancov
- Proaktívna správa sieťových zariadení (switche, brány firewall, Load balancers, access points, wireless controllers atď.)
- Riešenie problémov a incidentov v infraštruktúre Windows a Linux
- Platné osvedčenie Elektrotechnik §21 (prípadne §22,23) výhodou
- Predchádzajúce praktické skúsenosti na pozícii servisného technika pre medicínsku techniku veľkou výhodou
- Samostatnosť, zodpovednosť
- Komunikačné zručnosti

IVIO s.r.o. je spoločnosť poskytujúca expertné služby v oblasti oftalmológie. Členmi nášho tímu sú špičkoví odborníci v svojej oblasti zo Slovenska i zo zahraničia.
ID: 4127687  Megjelentetés dátuma: 22.7.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac