Medicínsky reprezentant "západ" - oftalmológia

IVIO s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiac+ odmeny za dosahovanie stanovených cieľov + polročné odmeny na základe hodnotenia nadriadeného

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pravidelné návštevy lekárov špecialistov (oftalmológovia, optiky a lekárne) za účelom prezentácie a propagácie produktov spoločnosti
- Príprava regionálneho plánu
- Implementácia marketingovej a predajnej stratégie vo zverenom regióne
- Získavanie informácií o konkurencii s cieľom upevnenia pozície na trhu
- Pravidelné analýzy a reporty priamemu nadriadenému
- Analýza a hodnotenie situácie v zverenom regióne
- Navrhovanie potrebných aktivít a opatrení
- Aktívna účasť a prezentácia spoločnosti a jej služieb na odborných kongresoch, sympóziách a seminároch

- Ohodnotenie zamerané na dosahovanie cieľov
- Pravidelné produktové školenia
- Nevyhnutné pracovné nástroje /mobil, notebook, služobné auto aj na súkromné účey, ďalšie podľa potreby/

- Stravovacia karta
- Multisport karta
- Firemé eventy
- Iné

Hľadáme skúseného kandidáta/kandidátku na pozíciu vzťahového manažéra (medicínskeho reprezentanta) do novovzniknutého zdravotníckeho zariadenia zameraného na oftalmológiu. Úspešný kandidát/kandidátka by mal dobre poznať trh Západoslovenského kraja. 70% Vášho času bude predstavovať práca v teréne a s tým spojené časté cestovanie. 30% práca v office.

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám Vaše štruktúrované CV na nižšie uvedenú emailovú adresu. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo, obchod, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Záujem o prácu v sfére služieb v zdravotníctve
- Excelentné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- Strategické myslenie
- Príjemné a prirodzené vystupovanie
- Ľahké porozumenie informáciám o službách spoločnosti
- Priebežné vzdelávanie sa
- Ovládanie aspoň jedného cudzieho jazyka podmienkou

IVIO s.r.o. je spoločnosť poskytujúca expertné služby v oblasti oftalmológie. Členmi nášho tímu sú špičkoví odborníci v svojej oblasti zo Slovenska i zo zahraničia.
ID: 4016538  Megjelentetés dátuma: 22.10.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac