Zoraďovač vstrekolisov

ITW Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bytča
Termín nástupu
ihneď
800 EUR/mesiacod 800 dohodou, v závislosti od predchádzajúcich skúseností. K základnej mzde prináleží variabilná zložka, príplatky za nočnú prácu, za prácu cez víkendy a nadštandardné príplatky za prácu vo sviatok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?
Človeka, ktorý má prax so vstrekolismi v plastikárskom priemysle, ideálne výrobou v oblasti automotive.
Vašou úlohou bude hlavne spúšťanie výroby, nastavovanie správnych parametrov, nahadzovanie foriem na vstrekolisy, ich výmena, zoradenie lisu a príprava podľa požiadaviek výroby. Zároveň bude Vašou úlohou aj spolupráca s oddelením kvality pri overovaní prvých kusov a odstraňovanie nedostatkov na výrobkoch.
Budete si riadiť výrobu na pridelených vstrekolisoch a budete dohliadať na správnosť použitých zmesí podľa požiadaviek.
Hľadáme niekoho, kto pozná prostredie plastov a vie akým spôsobom fungujú tieto materiály.

Budete mať výhodu oproti iným ak máte žeriavnícky preukaz, predchádzajúce skúsenosti z obdobných pozícií a viete si dať rady aj s elektrikou.

Okrem širokého balíka benefitov kde si každý nájde "to svoje", Vám ponúkame priestor na rozvoj a sebarealizáciu. U nás zažijete dynamiku, zlepšovania, zmenu. Ak túžite byť toho súčasťou a spĺňate uvedené požiadavky, veľmi radi Vás uvidíme.

Vopred ďakujeme každému jednému z Vás, že ste nás kontaktovali.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárske zameranie - zoraďovač (elektroúdržba, mechanik strojných zariadení, strojný zámočník, opravár strojov

Počet rokov praxe

2

zodpovednosť, spoľahlivosť, schopnosť zorganizovať si prácu

Sme súčasťou nadnárodnej korporácie ITW (Illinois Tools Works Inc.), ktorá bola založená v Chicagu v r.1912. Celá sieť ich spoločností pokrýva 57 štátov a zamestnáva viac ako 49000 zamestnancov. Výrobky a riešenia korporácie ITW nachádzajú uplatnenie po celom svete a na miestach ako sú ropné plošiny, mosty, veterné turbíny, domácnosti, autá, dokonca aj mobilné zariadenia. Môžete ich nájsť v rôznych odvetviach - napr. letectvo, kozmonautika, zdravotníctvo a samozrejme v automobilovom priemysle.
V r. 2007 bola založená spoločnosť ITW Automotive (Slovakia) s.r.o., ktorá v r. 2016 bola transferovaná do spoločnosti ITW. Našim výrobným programom sú interiérové plastové komponenty pre automobilový priemysel, ktoré dodávame renomovaným výrobcom automobilov ako sú Daimler, Fiat, JEEP, Audi, Volvo.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3589344  Megjelentetés dátuma: 9.6.2022  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac