Supervízor vstrekolisovne

ITW Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 1384, okres Bytča
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadi a koordinuje vstrekolisovňu z hľadiska plnenia plánu výroby v stanovených parametroch kvality a kvantity. Úzko spolupracuje s plánovačom výroby, majstrami na jednotlivých zmenách, technológmi a oddelením kvality. Zodpovedá za sledovanie dát, pripravuje ich analýzy a navrhuje zmeny a zlepšenia efektívnosti práce. Reportuje manažérovi výroby.

Práca v oblasti automotive priemyslu, zahraničná spoločnosť s rastúcim objemom výroby.

K životopisu prosím pripojiť motivačný list a súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Hľadáme kandidáta s dobrými organizačnými schopnosťami, analytickým myslením, zameraného na predchádzanie vzniku neželaných skutočností, ktorý dokáže koordinovať výrobu a ľudí. Skúsenosť s obdobným typom výroby je žiadúca.

Sme súčasťou nadnárodnej korporácie ITW (Illinois Tools Works Inc.), ktorá bola založená v Chicagu v r.1912. Celá sieť ich spoločností pokrýva 57 štátov a zamestnáva viac ako 49000 zamestnancov. Výrobky a riešenia korporácie ITW nachádzajú uplatnenie po celom svete a na miestach ako sú ropné plošiny, mosty, veterné turbíny, domácnosti, autá, dokonca aj mobilné zariadenia. Môžete ich nájsť v rôznych odvetviach - napr. letectvo, kozmonautika, zdravotníctvo a samozrejme v automobilovom priemysle.
V r. 2007 bola založená spoločnosť ITW Automotive (Slovakia) s.r.o., ktorá v r. 2016 bola transferovaná do spoločnosti ITW. Našim výrobným programom sú interiérové plastové komponenty pre automobilový priemysel, ktoré dodávame renomovaným výrobcom automobilov ako sú Daimler, Fiat, JEEP, Audi, Volvo.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2810365  Megjelentetés dátuma: 14.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou