Manažér predaja

itStep Bratislava, s. r. o.

Miesto práce
Tomášikova 23, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000 Eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do slovenskej pobočky Step IT Academy hľadáme príjemného a aktívneho kolegu do nášho tímu.
Prvoradá je chuť učiť sa nové veci a neustále sa zlepšovať. Všetko ostatné ti zabezpečíme my.
Na tejto pozícii ťa čaká:
- každodenná komunikácia so záujemcami o štúdium v našej Step IT Academy
- evidencia a zaznamenávanie výsledkov z telefonátov a osobných stretnutí s klientami
- starostlivosť o kompletnú klientskú agendu

Na začiatok Ťa kompletne zaškolíme. Tešiť sa môžeš aj na tréningy z predajných zručností. Pre bezproblémové fungovanie ti budú neustále k dispozícii naši kolegovia z materskej pobočky.

- možnosť absolvovania kurzov zdarma
- provízie z predaja
- príjemné pracovné prostredie a kolektív
- tréningy a komunikácia v angličtine

Náš budúci kolega musí rád komunikovať s ľudmi. Okrem toho by si mal mať chuť učiť sa nové veci, pretože si to táto práca vyžaduje. Podmienkou je skúsenosť s predajom služieb alebo produktov. Práca neobnáša aktívne vyhľadávanie klientov, záujemci budú kontaktovať teba.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačová Akadémia Step IT Academy patrí medzi najväčšie súkromné vzdelávacie inštitúcie na svete.
Každý mesiac okolo 200 000 študentov navštevuje naše kurzy s cieľom získania IT vzdelania podľa najnovších požiadaviek trhu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2868115  Megjelentetés dátuma: 28.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1000 Eur brutto