Hľadáme samostatného účtovníka do softvérovej firmy

itrinity, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 2 000 EUR/mesiacMzda v závislosti od skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho rozrastajúceho sa tímu hľadáme šikovného účtovníka/účtovníčku a ďalšieho kamoša. Čítaj ďalej a zistíš či si tá pravá/ten pravý :)

## Čo budeš robiť?

- Komplexné vedenie podvojného účtovníctva, vrátane DPH, VAT MOSS, UZ, DPPO
- Spracovanie miezd, podávanie výkazov
- Tvorba interných reportov
- Príprava účtovných dokladov pre našu maltskú spoločnosť (účtovníctvo zabezpečené externe)
- Evidencia úverov, pohľadávok a ich splatnosti
- Refakturácie medzi firmami
- Platby

## Čo vyžadujeme?

- Ideálne aspoň 5 rokov praxe a samostatnosť. Ako bonus ti radi zabezpečíme support poradenskej spoločnosti vo forme konzultácií.
- Predávame do celého sveta, takže angličtina na primeranej úrovni je potrebná.
- Základné online zručnosti a schopnosť orientovať sa v moderných službách (Revolut, PayPal, ...).
- Zodpovednosť. Budeš mať pod palcom naše financie.
- Dôslednosť. Nula navyše môže byť prúser ;)
- Proaktívny prístup.

Zamestnanecké výhody, benefity

- Pohoda na pracovisku. Sme mladí pohodoví ľudia a tak sa aj správame, žiadny korporát či napätá atmosféra.
- Sme totálne internetová spoločnosť a všetko, čo sa dá, máme zautomatizované a v elektronickej podobe, takže žiadne zbytočné prepisovanie faktúr a papierovačky.
- Sme malý tím, nebudeš strácať čas účtovaním desiatok miezd.
- Možnosť pracovať z domu - ide nám o výsledky, nie o hodiny na papieri.
- Kompetitívne finančné ohodnotenie.
- Pohyblivá pracovná doba, žiadna zbytočná byrokracia.

Informácie o výberovom konaní

Svoje CV posielaj na [email protected]. Z časových dôvodov budeme schopní odpovedať iba vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Money S3 - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Expert
Mzdové účtovníctvo - Expert
KROS Omega - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Podvojné účtovníctvo

Počet rokov praxe

5

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Jsme itrinity, rychle rostoucí technologická společnost se sídlem na Slovensku a v Česku. Náš tým se v současné době skládá z více než 30 členů, kteří pracují na 4 různých SaaS produktech a každý den je vylepšují.

Jsou to:
- UptimeRobot → přední světová služba pro sledování dostupnosti, 6 milionů monitorovaných URL každou minutu, 1,7 milionu uživatelů po celém světě.
- Mangools → efektivní sada nástrojů pro SEO, 1,8 milionu uživatelů z celého světa
- EmailListVerify → cenově dostupná služba pro ověřování e-mailů, 1,8 miliardy ověřených e-mailových adres
-WarmUpInbox → peer-to-peer služba pro zahřívání doručené pošty, 20 milionů zahřívacích e-mailů odeslaných měsíčně

Celkem poskytujeme služby více než 4 000 000 uživatelům po celém světě, včetně některých renomovaných společností, jako jsou Apple, Cisco, BMW nebo dokonce NASA.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3971605  Megjelentetés dátuma: 4.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac