Jelentkezzen önéletrajz nélkül

DevOps engineer (Linux)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší náplní práce bude:
- rozvoj, automatizace a údržba IT infrastruktury primárně pro SW vývoj
- správa clusteru linuxových serverů, na kterých běží interní vyvíjené a hostované SW aplikace
- zabezpečení excelentního výkonu všech IT operací a HW v dobrém stavu pro bezstarostnou práci SW inženýrů
- návrh designu a automatizace CI/CD operací napříč všemi platformami podporující VOD a SmartOTT řešení na bázi SaaS-vertical služeb
- primárně automatizace všech možných manuálních procedur a zajištění dostupnosti a kapacity poskytovaných služeb
- pomáhat vývojářům automatizací služeb buildováním, spouštěním a hlídáním jejich řešení s cílem nastavit neměnnou infrastrukturu "Infrastracture-As-Code"

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- benefity: systém Cafeterie (benefit-plus.eu), stravenky, pružná pracovní doba, týden dovolené navíc, kurzy AJ, podpora odborného vzdělávání (coaching na soft skills či agilní metodiky), budget na vzdělávání ve výši 1500 EUR za rok, příspěvky na team-buildingy, interní workshopy, příspěvek na penzijní pojištění 2000,- Kč, příspěvek na dovolenou, příležitostný homeoffice, možnost vycestovat na pobočku v Amsterodamu/Madridu a v případě cestování diety
- vstřícní kolegové, neformální prostředí s vyváženým poměrem work-life balance, veselá atmosféra s relax zónou, firemní akce v zahraničí (lyžovačka, rafty, laser games), lahodné nápoje a dobré jídlo v kanceláři po celý den :)

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis v českém a anglickém jazyce s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Brněnská pobočka mezinárodní firmy s přátelskou atmosférou, která se zaměřuje na vývoj aplikace pro streamování medií.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Administrace UNIX/Linux - Pokročilý

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost OS Linux (např. CentOS, Debian, Ubuntu)
- znalost skriptovacích jazyků - alespoň základy Bash a Python (výhodou NodeJS)
- znalost CI/CD systémů (Jenkins, Atlassian Bamboo, TravisCI atd.),
- zapálení pro automatizaci
- plynulá znalost AJ
- min. 3 roky komerční zkušenosti na pozici DevOps (nestačí praxe s administrací serverů)
- zkušenosti s CI/CD operacemi a nástroji
- výhodou zkušenosti s cloudovými službami AWS
- výhodou zkušenosti s nahrazením tradiční infrastruktury novější infrastrukturou založenou na containers and microservices
- výhodou zkušenosti s konfiguračními jazyky jako Terraform, AWS CloudFormation anebo Ansible
- výhodou zkušenosti s agilními či lean metodikami
- VŠ vzdělání IT směru (min. Bc.)
- proaktivní a pozitivní přístup, schopnost koučování, schopnost adaptovat se na měnící se podmínky v dynamickém prostředí
- smysl pro detail a kvalitu, týmový hráč, ochota učit se

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3844930  Megjelentetés dátuma: 13.5.2020  Alapbér (bruttó): 60 000 Kč/měsíc