Front-end developer (junior i senior, HPP/ŽL)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na pozici budete:
- vyvíjet front-end (HTML, CSS, JavaScript) rozsáhlejší webové aplikace pro vnitrofiremní využití ve větších společnostech
- podílet se na grafickém designu aplikace
- na nových projektech zkoušet nové frameworky a technologie
- samostatně pracovat v menším agilním týmu
- v kontaktu s kolegy ze zahraniční pobočky
- příležitostně jezdit na krátké služební cesty do UK

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek nebo částečný úvazek, možnost práce na živnostenský list po dobu 3-6 měsíců
- společnost nabízí pružnou pracovní dobu, možnost profesního růstu, vzdělávání, zaměstnanecké výhody (stravenky, homeoffice, příspěvek na meet-upy/konference, týden dovolené navíc) a další benefity

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat, jakmile pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Britská společnost vyvíjející systémy pro čerpání benefitů, která v Brně zakládá novou pobočku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
Angular - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- velmi dobře ovládáte HTML/CSS
- orientujete se v JavaScriptu a znáte Angular
- domluvíte se anglicky
- místo je vhodné pro zkušené programátory i pro VŠ absolventy (s bakalářskou nebo diplomovou prací v HTML/CSS/JavaScript)
- máte zkušenosti s Photoshop/Illustrator
- máte SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3612132  Megjelentetés dátuma: 8.8.2019