SharePoint Consultant

Itera Slovakia - organizačná zložka

Miesto práce
Prievozská 4d, Bratislava
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
2 800 - 3 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa do nášho tímu v Itere ako SharePoint Consultant a budeš mať príležitosť dohliadať na Sharepoint vývoj, vrátane údržby serverov a fariem, technickej podpory, riadenia projektov a konzultácií, či školení.

Čaká ťa:
• Vykonávanie centrálnej správy a správy kolekcií lokalít SharePoint
• Správa SharePoint fariem a databáz
• Podpora SharePoint developerov v otázkach architektúry, dizajnu a implementácie aplikácií
• Zaistenie integrity a bezpečnosti údajov SharePointu v súlade s bezpečnostnou politikou informačných systémov
• Analýza business požiadaviek a konfigurácia a / alebo vývoj webových častí, stránok, navigácie a zabezpečenia SharePointu
• Navrhovanie, vývoj a prispôsobovanie tímových lokalít a lokalít oddelenia; vývoj a implementácia predlôh, pohľadov, formulárov, šablón,…
• Vedenie projektových diskusií, poskytovanie odporúčaní, implementácia riešení a podpora koncových používateľov

• preplatenie certifikátov, konferencií
• školenie, technické meetupy, hodiny angličtiny
• flexibilný pracovný čas
• možnosť cestovať do Nórska
• multisport karta
• floorballový tím, cyklistika & firemné eventy...

Všetkým Vám - ktorí sa prihlásite, odpovieme. Telefonicky budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ostatným odpovieme e-mailom.
Ďakujeme všetkým záujemcom za záujem.

Neváhajte a pripojte sa k nám na šálku kávy :)

#ITERAMAKEADIFFERENCE

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Profesionálne požiadavky:
• Schopnosť porozumieť komplexnej SW architektúre
• SharePoint 2010, 2013, 2016
• Power Platform
• Skúsenosti s relačnými databázami
• Silné komunikačné zručnosti

Výhodou:
• SharePoint a SharePoint online certifikácia
• Azure certifikácia
• O365 certifikácia

Itera je komunikačná a technologická spoločnosť, ktorá pomáha nordickým, agilne orientovaným zákazníkom najmä z oblasti bankovníctva, poisťovníctva a finančníctva vylepšovať ich produkty.
Sme jednou z 5 najinovatívnejších nórskych spoločností vo všetkých odvetviach (2017). Na Slovensku sa venujeme najmä vývoju, testovaniu, servis operations a poradenstvu. Páčiť sa vám u nás bude ak máte nadšenie pre technológie, inovatívny prístup k životu a chuť zmeniť veci k lepšiemu. Radi vám dáme priestor.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Prievozská 4D
821 09 Bratislava
ID: 4074663  Megjelentetés dátuma: 5.5.2021  Alapbér (bruttó): 2 800 EUR/mesiac