Junior Full Stack Developer

Itera Slovakia - organizačná zložka

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V Itera Slovakia sme sa rozhodli dať šancu šikovnému junior full-stack developerovi/developerke.

ČO ŤA ČAKÁ?
• Ponoríš sa do celého cyklu vývoja
• Pomoc a podpora zákazníkom
• Zlepšenie automatizácie s dôrazom na clean code
• Komunikácia v rámci menieho medzinárodného tímu či komunikácia s klientom (nevyhnutnosť angličtiny)
• Mentoring od seniorných kolegov

PREČO SI VYBRAŤ PRÁCU V ITERA SLOVAKIA?
Sme nórska IT a komunikačná spoločnosť, ktorá pracuje na agilných, dlhodobých projektoch pre škandinávskych klientov najmä v oblasti finančníctva, poisťovníctva, bankovníctva etc. Páčiť sa ti u nás bude, keď hľadáš väčšiu flexibilitu a menej procesov ako v korporácii, no zároveň sa nechceš vzdať stabilného zamestnania. Potrebuješ k šťastiu work-life balance (na ktorom si potrpíme), učiť sa a rásť aj vďaka inšpiratívnym a šikovným kolegom a uprednostňuješ osobnejší prístup.

POŽIADAVKY:
• Minimálne 2 roky skúseností s vývojom (Java)
• Záujem o full stack development
• Skúsenosti - Frontend: HTML, JavaScript, CSS
• Backend: Java
• Spring Boot
• SQL
• Webservice
• Anglický jazyk

• preplatenie certifikátov, konferencií
• školenie, technické meetupy, hodiny angličtiny
• flexibilný pracovný čas
• možnosť cestovať do Nórska
• multisport karta
• floorballový tím, cyklistika & firemné eventy...

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

JavaScript - Základy
Java - Základy

Počet rokov praxe

2

Itera je komunikačná a technologická spoločnosť, ktorá pomáha nordickým, agilne orientovaným zákazníkom najmä z oblasti bankovníctva, poisťovníctva a finančníctva vylepšovať ich produkty.
Sme jednou z 5 najinovatívnejších nórskych spoločností vo všetkých odvetviach (2017). Na Slovensku sa venujeme najmä vývoju, testovaniu, servis operations a poradenstvu. Páčiť sa vám u nás bude, ak máte nadšenie pre technológie, inovatívny prístup k životu a chuť zmeniť veci k lepšiemu. Radi vám dáme priestor.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4025799  Megjelentetés dátuma: 27.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac