Asistent/ka konzultingu/obchodu, recepčná

NTT DATA Business Solutions s. r. o.

Miesto práce
Prievozská 4/C, 821 09 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Administratívne práce pre potreby konzultingu
- Organizovanie a podpora aktivít obchodu a konzultingu
- Participácia pri zabezpečovaní cestovného servisu obchodu a konzultingu
- Administratívne práce pre potreby obchodu
- Vedenie a tvorba obchodnej korešpondencie
- Evidencia obchodnej dokumentácie a korešpondencie (ponuky, zmluvy, objednávky, ...)
- Starostlivosť o návštevy- zabezpečovanie občerstvenia
- Zabezpečenie chodu recepcie, prijímanie návštev a vybavovanie telefonických hovorov
- Preklady podľa potreby

- zaujímavá a dynamická práca
- zázemie medzinárodnej spoločnosti
- možnosť získania špecializovaných vedomostí a skúseností – odborný rast
- iné zamestnanecké výhody

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu pošlite svoj profesný životopis na e-mail adresu: [email protected], do predmetu správy uveďte názov pozície. V životopise prosíme uviesť súhlas s uchovaním Vašich osobných údajov v spoločnosti itelligence Slovakia, s.r.o. v nasledujúcom znení:

„Týmto dávam súhlas spoločnosti itelligence Slovakia, s.r.o. na spracovanie, evidenciu, správu a archiváciu mojich osobných údajov, v zmysle Zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie počas obdobia dvoch rokov.“
Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Informácia pre uchádzačov: budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT,ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

- vysoké pracovné nasadenie
- flexibilita, zodpovednosť, precíznosť
- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
- odolnosť voči stresu
- chuť učiť sa

V NTT DATA Business Solutions sme spoľahlivými sprievodcami digitálnou transformáciou. Pomáhame spoločnostiam všetkých veľkostí získať lepší prehľad vďaka sile dát a dosahovať lepších výsledkov vďaka službám a riešeniam v ekosystéme SAP - od aplikácií, cez infraštruktúru, bezpečnosť až po komunikáciu. Digitalizáciou s inováciami umožňujeme spoločnostiam rozvíjať plný potenciál. A to vďaka viac než 30 rokom skúseností a globálnemu tímu viac nez 12 000 IT expertov a expertiek. Vlastníme certifikáciu SAP Platinum Partner a sme držiteľom mnohých ocenení SAP Pinnacle Awards.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3328985  Megjelentetés dátuma: 7.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou