Vodič

ITALMARKET SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
Trenčianska 53, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodiča najlepšie s praxou, pre Distribučné stredisko v Bratislave. Nakladanie, transport a vykladanie tovaru v danom regióne.

Ponúkame:
Zaujímavú prácu
Trvalý pracovný pomer
Adekvátne finančné ohodnotenie

V prípade záujmu o ponúkanú pozíciu zašlite svoju žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom a tel. kontaktom na e-mailovú adresu: [email protected]
Vyrozumieme iba kandidátov pozvaných na vstupný pohovor. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle z.č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

1

Platná kvalifikačná karta vodiča - výhodou
Zdravotná spôsobilosť a doklad spôsobilosti vodiča - výhodou
Čistý register trestov
Zodpovedný prístup k práci
Flexibilita
Ochota pracovať nadčas
Prax vítaná

ITALMARKET SLOVAKIA je distribučná spoločnosť s celoslovenskou pôsobnosťou, je spoľahlivý partner pre dovoz, distribúciu, skladovanie a podporu predaja alkoholických a nealkoholických nápojov, vína, kávy, cukroviniek, snackov a ďalších produktov vo všetkých predajných kanáloch, GASTRO, veľko a maloobchodnej sieti, obchodných reťazcoch a sieťach čerpacích staníc.
Svoje kvalitné služby a pomoc pri rozvoji biznisu poskytuje spokojným obchodným partnerom cez 32 rokov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 700373  Megjelentetés dátuma: 12.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou