Upratovačka/upratovač miesto výkonu práce v Borinke

ITALMARKET SLOVAKIA, a.s.

Borinka 149, 900 32 Borinka pri Bratislave, Bratislavský kraj, Bratislava, okres Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivú, flexibilnú a bezúhonnú osobu s odhodlaním pracovať na denné upratovanie kancelárskych priestorov v Borinke.
Práca sa bude vykonávať minimálne 6 hod./denne najlepšie v ranných hodinách, alebo podľa dohody.
Ponúkame prácu na plný, alebo skrátený úväzok.
Bydlisko v Stupave, prípadne blízke okolie je výhodou.

- trvalý pracovný pomer
- adekvátne finančné ohodnotenie
- príspevok na stravné

V prípade záujmu o ponúkanú pozíciu zašlite svoju žiadosť spolu so štrukturovaným životopisom na adresu: Italmarket Slovakia a.s., Borinka 149, Borinka pri Bratislava 900 32 resp. e-mailom: [email protected]
Vyrozumieme iba kandidátov pozvaných na vstupný pohovor. Osobné údaje kandidátov, ktrorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle z.č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- odhodlanosť a ochota pracovať
- zodpovedný prístup k práci
- spoľahlivosť
- flexibilita

ITALMARKET SLOVAKIA je distribučná spoločnosť s celoslovenskou pôsobnosťou, je spoľahlivý partner pre dovoz, distribúciu, skladovanie a podporu predaja alkoholických a nealkoholických nápojov, vína, kávy, cukroviniek, snackov a ďalších produktov vo všetkých predajných kanáloch, GASTRO, veľko a maloobchodnej sieti, obchodných reťazcoch a sieťach čerpacích staníc.
Svoje kvalitné služby a pomoc pri rozvoji biznisu poskytuje spokojným obchodným partnerom cez 32 rokov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 456678  Megjelentetés dátuma: 19.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou