Upratovačka

IT Real s.r.o.

Miesto práce
Bernolákova 14, Banská Bystrica
Termín nástupu
Ihneď (prípadne dohodou)
Mzdové podmienky (brutto)
520

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

upratovacie práce

Informácie o výberovom konaní

Nástup ihneď, prípadne dohodou

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Upratovanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Slušnosť, pracovitosť a prax v upratovacích službách

Banskobystrická spoločnosť IT Real s.r.o. vstúpila na slovenský realitný a developerský trh v roku 2010 s ambíciou uskutočňovať najmä projekty určené a prístupné pre širokú verejnosť. Veľmi dobre si uvedomujeme skutočnosť, že riešenie bytovej otázky v Banskej Bystrici v súčasnosti nie je jednoduché. Najmä pre ľudí, ktorí štartujú svoj samostatný život i pre mladé rodiny. Prioritou našej spoločnosti je maximálna kvalita, avšak pri snahe zachovať priaznivú cenu. Optimalizácia našich výsledkov zaručuje spokojnosť našich klientov. O to sa stará skúsený manažérsky a realizačný tím, ktorý pracuje s vedomím, že náš klient čaká spokojné bývanie v príjemnom prostredí, samozrejme za dobrú cenu. IT Real s.r.o. sa zaoberá najmä rezidenčným developerstvom a výstavbou bytových domov. Naše projekty od plánovania po realizáciu vnímame komplexne. Zodpovedne pristupujeme k vytipovaniu vhodnej lokality i k následnej výstavbe bytových komplexov. Našim klientom však ponúkame ešte viac. Pridanou hodnotou ku komfortu bývania v bytoch od nás je aj naša správcovská činnosť bytových domov a v rámci nej, aj poskytovanie jedných z najnižších cien energií na trhu.
ID: 3574502  Megjelentetés dátuma: 9.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 520