Upratovač/ka

IT-Impulse s. r. o.

Miesto práce
Moldavská cesta, Košice
Termín nástupu
15.04.2020
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-čistiace práce spojené s údržbou priestoru na požadovanej hygienickej úrovni
-upratovanie
-vysávanie
-zmývanie
-polievanie kvetov
-umývanie okien
-vynášanie košov
-údržba toaliet
-údržba kuchynky (čistenie kávovaru, vykladanie a nakladanie umývačky, čistenie chladničky raz do mesiaca)
-správa a dopĺňanie čistiacich prostriedkov a hygienických potrieb
-sporadické preberanie objednaného tovaru
-starostlivosť o exteriér spoločnosti (átrium)

-Škôlka pre deti počas prázdnin
-Nápoje a ovocie zadarmo

K životopisu prosím pripojte aj referencie od bývalých zamestnávateľov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

IT-Impulse je divízia Software Engineering medzinárodnej spoločnosti Job Impulse GmbH. Je to celosvetová spoločnosť s viac ako 9000 zamestnancami v 51 lokalitách v 12 krajinách a pôsobí ako sprostredkovateľ medzi IT oddelením vývoja softvéru a vysoko kvalifikovanými IT špecialistami na trhu práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Hľadáme človeka s chuťou pracovať v popoludňajších hodinách, cca od 11:00. Pracovný čas sa bude bližšie špecifikovať na osobnom pohovore.

VÝHODOU:
-znalosť anglického či nemeckého jazyka
-zdravotný preukaz (preukaz na prácu s potravinami)

IT-Impulse is the Software Engineering division of the international company JobImpulse GmbH with more than 9000 employees in 51 locations in 12 countries and acts as an intermediary between the IT software development department and highly qualified IT specialists on the job market.
The Slovak branch in Košice in its new headquarters with over 100 employees is looking for new colleagues for existing as well as newly created customer-dedicated teams.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3847036  Megjelentetés dátuma: 13.1.2020  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac