ABAP programátor/ka

IT-Impulse s. r. o.

Miesto práce
Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Od 1 300 EUR/mesiacOd 2 200 EUR/mesiac (medior), Od 2 500 EUR/mesiac (senior). Konečná ponuka pre vybraného uchádzača bude závisieť od miery zodpovednosti, od zručnosti a predchádzajúcich pracovných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naďalej rozširujeme naše tímy a hľadáme motivovaných ABAP programátorov.
Čaká Ťa spolupráca so SAP partnerom v medzinárodnom prostredí.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
• Čítanie špecifikácii a analýza požiadaviek (v nemeckom jazyku)
• Údržba a rozširovanie systému SAP
• Programovanie v ABAP a ABAP OO
• Dizajn implementácie (UML)
• Implementácia riešenia (OO)
• UNIT testovanie
• Obsluha moderných toolov na projektovú prácu vo väčších tímoch – JIRA, Confluence
• Support – Bug Fixing
• Agilný vývoj
• Zákaznícke riešenia v celom cykle v odbore: Reporting, Riadenie rizík, Business - Process Management, dane a dodržiavanie predpisov, rôzne témy z oblasti bankovníctva a poisťovníctva
• Spolupráca s tímom konzultantov zo strany zákazníka

• Dlhodobá a stabilná pozícia, pracovná zmluva na dobu neurčitú
• Pohodlné a zdravé pracovné prostredie v novopostavenom, klimatizovanom kancelárskom priestore (4 - 7 pracovných staníc na kanceláriu)
• Atmosféra malej firmy a bezpečnosť a možnosti veľkej spoločnosti
• +5 dní dovolenky navyše
• 3 Sickdays mesačne
• Príspevok do 3. piliera (doplnkové dôchodkové sporenie) 1 - 2,5%
• Cafeteria bonus (15 EUR mesačne)
• Bonusový systém (až 10%)
• Employee referral program (až 5 000 EUR za odporúčanie)
• Ročné hodnotenia výkonnosti a platov
• Darčeky k jubileám
• Pružná pracovná doba
• Home-office
• Úschovňa bicyklov
• Bezplatné parkovacie miesto
• Bezplatné jazykové kurzy na pracovisku
• Bezplatný detský klub počas školských prázdnin na pracovisku
• Bezplatné masáže každý týždeň na pracovisku
• Bezplatné pohybové tréningy každý týždeň
• Florbalové a futbalové tímy
• Fruit days
• Firemné raňajky
• Zásobená kuchyňa s nápojmi zdarma (čerstvo pražená káva)

Životopis prosím zašlite v anglickom/nemeckom jazyku. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš nemecký klient je líder v oblasti dizajnu, vývoja a zavádzania vysoko kvalitných riešení v systéme SAP pre bankovníctvo a poisťovníctvo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výhodou - Informatika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

ABAP - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadované znalosti:
• Základy programovania v ABAP-e a v ABAP-e OO,
• Nemecký jazyk – minimálne základy alebo vôľa učiť sa
• Proaktívnosť, schopnosť riešiť problémy a prevziať zodpovednosť
• Dobrý časový manažment

Výhodou sú znalosti:
• SAP Banking
• BCA
• CML
• CFM
• FS-BP
• Loans
• DM
• z oblasti vývoja a údržby SAP Business Workflow (JAVA, C++, HTML)
• Rôzne Add-On Aplikácie v CML a SAP Banking

IT-Impulse is the Software Engineering division of the international company JobImpulse GmbH with more than 9000 employees in 51 locations in 12 countries and acts as an intermediary between the IT software development department and highly qualified IT specialists on the job market.
The Slovak branch in Košice in its new headquarters with over 100 employees is looking for new colleagues for existing as well as newly created customer-dedicated teams.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1283468  Megjelentetés dátuma: 30.8.2022  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac