Copywriter

Istropolitana Ogilvy

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
1.6.2021
1 300 EUR/mesiacVýška mesačnej mzdy sa môže líšiť na základe skúseností uchádzačov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

● ideamaking kampaní pre slovenských aj zahraničných klientov
● tvoriť kreatívne headliny, claimy a reklamné texty
● príprava blogov a textov na web
● tvorba a správa obsahu na sociálne siete
● príprava content plánu
● kreatívna spolupráca na tvorbe marketingových stratégií
● budovanie značky
● podieľanie sa na smerovaní agentúry

- kreatívne priestory v centre Košíc
- práca pre zaujímavých klientov z rôznych odvetví
- možnosť rozvoja vďaka skúseným profesionálom z brandže
- špecializované online a offline školenia
- profesijný rast a možnosť kariérneho postupu
- spoločné aktivity

Vaše životopisy a portfólio je potrebné zaslať na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Facebook Creator Studio - Základy
Facebook Business Manager - Základy

Počet rokov praxe

2

Hľadáme TOP ľudí s citom pre písané (ale aj hovorené slovo), ktorí dokážu popustiť uzdu fantázii a pripravovať kreatívne výstupy. Ak si človek, ktorý sleduje aktuálne trendy nielen v marketingu, ale aj v spoločnosti a dokážeš ich preniesť do svojej práce, hľadáme práve teba.

- kreativita
- samostatnosť
- zodpovednosť a mať zmysel pre detail
- vysoká úroveň time-managementu
- vítaná je prax v reklamnej agentúre
- prezentačné zručnosti a skúsenosti
- spoľahlivosť

Sme fullservisová reklamná agentúra, ktorá je súčasťou celosvetovej siete Ogilvy. Sieť Ogilvy združuje viac ako 450 spoločností v 169 mestách po celom svete. Na konte (hmm teda vlastne na poličkách) máme 712 kreatívnych ocenení z domova aj zo sveta. Nazbierali sme aj 81 ocenení EFFIE, čo je inak len tak medzi nami najviac ocenení za efektivitu v reklame na Slovensku.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4072646  Megjelentetés dátuma: 30.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac