Hlavný stavbyvedúci

ISTROFINAL, a.s.

Miesto práce
Mydlárska 8718/7a, Žilina
Termín nástupu
Ihneď
od 1800,- EUR (v závislosti od skúseností) + pravidelné prémie a ďalšie odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• manažment v oblasti výstavby bytových, obchodných a administratívnych objektov
• plánovanie projektov, zostavovanie časových a finančných plánov
• koordinácia podzhotoviteľov
• komunikácia s katastrálnymi úradmi, štátnymi orgánmi, dodávateľmi a zástupcami financujúcej banky
• príprava podkladov a kontrola podzhotoviteľských zmlúv v spolupráci s právnou kanceláriou
• spolupráca s dodávateľmi stavby
• pravidelný reporting projektov vedeniu spoločnosti
• spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
• schvaľovanie súpisov prác a fakturácie

• stravné lístky nad rámec zákona
• služobný automobil, mobil a notebook aj na súkromné účely
• zázemie silnej spoločnosti
• možnosť profesného rastu, priestor pre sebarealizáciu a zdokonaľovanie firemných postupov

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím Váš štruktúrovaný životopis.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať naše požiadavky na danú pracovnú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné zameranie - odborná spôsobilosť stavbyvedúci

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
CENKROS - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Project - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• preukázateľná prax na obdobnej pozícii (stavbyvedúci, projektant pozemných stavieb) minimálne 3 roky
• samostatnosť a cieľavedomosť
• tímový hráč
• dôslednosť
• zmysel pre poriadok
• odolnosť voči stresu

Obchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá realizáciou developerských projektov od fázy prípravy až po ich ukončenie v stavebnej oblasti. Výstavba polyfunkčných, skladových, obchodných a bytových objektov.
ID: 3365948  Megjelentetés dátuma: 19.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1800,- EUR (v závislosti od skúseností) + pravidelné prémie a ďalšie odmeny