Можливість для людей з України

Sanitačný pracovník

ISTERMEAT, a.s.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 1 300 EUR/mesiaczákladná mzda 700 EUR + 100€ dochádzkový bonus + 250€ výkonnostný bonus + všetky príplatky podľa Zákonníka práce + veľkonočný a vianočný benefit

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykonávať hygienické upratovanie podľa vypracovaného sanitačného programu (stroje + ručná práca)
vykonávať upratovanie s použitím čistiacich a dezinfekčných prostriedkov v spoločenských miestnostiach

II. zmenná prevádzka /pracovný týždeň od pondelka do piatku

I. zmena od 3,30 hod do 12,30 hod.
II.zmena od 16,00 hod. do 1,00 hod.

nad 50 km zabezpečené ubytovanie ( za ubytovanie sa neplatí!)
obedy zadarmo
zľavy na firemné výrobky
práca na hlavný pracovný pomer
mimoriadne odmeny za výnimočný výkon,
profesionálne zaškolenie
stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
dlhodobá pracovná perspektíva
možnosť kariérneho rastu

Ďakujeme veľmi pekne všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po dôslednom a starostlivom posúdení všetkých životopisov, budeme kontaktovať len kandidátov postupujúcich na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť ISTERMEAT a.s., sa nachádza v srdci Žitného ostrova v Dunajskej Strede. Disponuje vlastnými farmami a úzko spolupracuje aj s miestnymi chovateľmi, čo jej umožňuje garantovať pôvod mäsa. Vďaka vlastnej porážke, rozrábke a výrobe ďalej dokáže kontrolovať celý proces spracovania( sledovateľnosť každého kusu mäsa), ako aj zabezpečiť čerstvosť a kvalitu mäsa a mäsových výrobkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2901742  Megjelentetés dátuma: 26.2.2023  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac